اپ واکسن کرونا عکس میوه را به جای کارت واکسن قبول می کند!

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، یک کاربر تیک تاک در ویدئویی نشان می دهد اپ تازه پاسپورت واکسن در نیویورک به جای کارت واکسن، عکس یک انبه پوسیده را آپلود می کند.

اپ واکسن کرونا عکس میوه را به جای کارت واکسن قبول می کند!

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، یک ویدئو وایرال شده در تیک تاک نشان می دهد اپ تازه پاسپورت واکسن کووید 19 نیویورک به نام (NYC COVID SAFE) تصویر یک انبه پوسیده را به نام تاییدیه واکسیناسیون قبول می کند.

در این ویدئو یک کاربر تیک تاک به نام الکس وانگ، نشان می دهد او پس از باز کردن اپ مذکور به طور تصادفی گزینه دریافت واکسن در 12 ژوئن را انتخاب می کند. در مرحله بعد اپلیکیشن از وی می خواهد تصویری از کارت واکسیناسیونش را نشان دهد و وانگ عکسی از یک انبه پوسیده می گیرد.

پس از آن، اپ از وانگ می خواهد تا صحت اطلاعات وارد شده را تأیید کند. پس از این مرحله، اپ مذکور تصویر انبه را به نام مدرک واکسیناسیون قبول می کند.

این درحالی است که برخی کاربران دیگر هم ادعا می کنند تجربه مشابهی از اپ NYC COVID SAFE داشته اند و این نرم افزار تصاویر آپلود شده از اشیایی که کارت واکسن نیستند (مانند منو رستوران) را تأیید می کند.

البته بیل دی بلاسیو شهردار نیویورک قبلاً در یک مصاحبه گفته بود هدف این اپ تأیید شرایط واکسیناسیون افراد نیست بلکه به آنها کمک می کند تا تصویر کارت واکسن را در فضایی مجازی ذخیره کنند.

این اپلیکیشن با اپ New York s Excelsior Pass فرق دارد که از دریافت کنندگان واکسن کرونا در این استان می خواهد علاوه بر کارت واکسیناسیون، تاییدیه مجازی مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا (CDC) همراه خود داشته باشند.

منبع: مهر

منبع: جام جم آنلاین

به "اپ واکسن کرونا عکس میوه را به جای کارت واکسن قبول می کند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپ واکسن کرونا عکس میوه را به جای کارت واکسن قبول می کند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید