ترامپ: استون هدف جنایتکارانی چون بایدن و اوباما قرار گرفت

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، دونالد ترامپ از تصمیم جنجالی اخیرش برای سوء استفاده از اختیارات قانونی خود برای صدور حکم عفو برای یکی از دوستانش دفاع کرد.

ترامپ: استون هدف جنایتکارانی چون بایدن و اوباما قرار گرفت

به گزارش، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با جنایتکار خواندن رقیب دموکرات خود، از تصمیم جنجالی اخیرش در صدور حکم عفو برای راجر استون، دوست و مشاور سابق خود دفاع کرد.

رئیس جمهور آمریکا روز شنبه در حساب توییتری خود آورد: راجر استون هدف تعقیب توهمات غیرقانونی که هیچ گاه به وقوع نپیوست، قرار گرفت. این روی دیگر جنایتکارانی، چون بایدن و اوباما است که در کارزار من جاسوسی کردند و گرفتار شدند!

مداخله دونالد ترامپ در اجرای حکم مشاور و دوست قدیمی خود، با محکومیت شدید از سوی دموکرات های آمریکا همراه شد. الیزابت وارن، نماینده دموکرات ایالت ماساچوست در پیامی توییتری در واکنش به این اقدام ترامپ نوشت دونالد ترامپ حاکمیت قانون را زیر پا گذاشته و دموکراسی ما را به سخره گرفته است. او واقعا فاسدترین رئیس جمهور تاریخ است.

آدام شیف، رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا نیز در حساب توییتر خود آورد: ترامپ در دوران ریاست جمهوری خود دست به اقدامات بی شماری زده است که هم به خود خدمت کرده و هم برای دموکراسی ما مخرب است. اما مداخله در حکم راجر استون، دوست صمیمی او که برای حفاظت ترامپ مانع تحقیقات ما شد و دروغ گفت، یکی از بزرگترین توهین ها به قانون و اصول عدالت است.

کاخ سفید در بیانیه ای گفت راجر استون که به تحمل 40 ماه حبس محکوم شده بود، با استفاده از اختیارات رئیس جمهور آمریکا در قانون اساسی از ادامه مجازات عفو شد.

کاخ سفید در حالی که دوست ترامپ به دلیل ارتکاب جرائم مختلف از جمله دروغ گویی به کنگره و مانع تراشی در فرایند تحقیقات مربوط به دخالت ادعایی روسیه در انتخابات آمریکا به تحمل این حبس محکوم شده بود، این مجازات را غیرعادلانه و استون را قربانی ماجرای غیرواقعی روسیه توصیف کرد که ساخته و پرداخته سیاستمداران چپ گرا و متحدان آن در رسانه ها با هدف تضعیف ریاست جمهوری ترامپ بوده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ترامپ: استون هدف جنایتکارانی چون بایدن و اوباما قرار گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: استون هدف جنایتکارانی چون بایدن و اوباما قرار گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید