رونمایی از محصولات جدید اپل

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، گفته می گردد بحران شیوع کرونا دلیل اصلی عدم ارائه آیفون جدید بوده است. با این وجود، اپل 2 ساعت هوشمند و آیپد جدید خود را در کنار خدمات تازهٔ آنلاینش معرفی کرد.

رونمایی از محصولات جدید اپل

کنفرانس سال 2020 اپل روز سه شنبه 15 سپتامبر در حالی برگزار گردید که بر خلاف سنت دیرین این غول فناوری خبری از معرفی آیفون جدید نبود.

گفته می گردد بحران شیوع کرونا دلیل اصلی عدم ارائه آیفون جدید بوده است. با این وجود، اپل 2 ساعت هوشمند و آیپد جدید خود را در کنار خدمات تازهٔ آنلاینش معرفی کرد.

دو مدل ساعت تازه

دو مدل تازه از ساعت معروف اپل روانهٔ بازار شده؛ سری 6 (339 دلار) که می تواند سطح اکسیژن موجود در خون را انداز بگیرد و سری اس. ای (279 دلار) که قلب سری 5 را با پوششی تازه ارائه می نماید.

همچنین امکان تازه ای هم برای خانواده ها افزوده شده است. والدین می توانند برای بچه هایی که آیفون ندارند موبایل مچی (مثل ساعت مچی) تهیه نمایند؛ و گوشی خود را با ساعت اپل بچه ها شان جفت نمایند.

همچنین ساعت جدید اپل از پردازنده دوهسته ای بهره می برد که سرعت این محصول را تا 20 درصد نسبت به نسل پیش افزایش می دهد.

تراشهٔ بیونیک تازهٔ اپل روی آیپد ها

سال جاری شرکت اپل همزمان دو مدل آیپد تازه هم معرفی کرد. آیپد ایر تازه هم مانند آیپد پروی جدید با گوشه های تیزتر در طراحی، به تراشهٔ بیونیک آ14 اپل مجهزند.

تراشه ای که همه منتظر بودند تا نخست آن را روی آیفون 12 ببینند. آیپد های جدید فناوری تشخیص چهره ندارند و به جای آن نوعی تشخیص اثر انگشت تازه روی دکمهٔ حسگرشان کار گذاشته شده است. آی پد ایر تازه 329 دلار قیمت خورده است.

اپل وان و اپل فیتنس؛ خدمات آنلاین

سرویس آنلاینی هم برای ورزش و تندرسی مخصوص اپل واچ طراحی شده با تمرینات و ورزش های مخصوص در ده فعالیت ورزشی مختلف که هزینهٔ اشتراک ماهانهٔ آن 10 دلار است و اپل وان هم یک اشتراک ماهانهٔ تازه است که مجموعه ای از خدمات اپل را نظیر اپل تی وی (تلویزیون آنلاین اپل)، اپل آرکید و اپل موزیک (پخش آنلاین موسیقی)، اپل نیوز (سامانهٔ خبررسانی) در کنار 50 گیگابایت حافظه روی آی کلاود با قیمت پایهٔ 15 دلار در ماه ارائه می نماید.

منبع: یورو نیوز

منبع: فرادید

به "رونمایی از محصولات جدید اپل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از محصولات جدید اپل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید