سفری به طعم کباب های ایرانی با شناخت بهترین کبابی های تهران و مشهد

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، کباب ؛ غذای فوق العاده لذیذ می باشد که در هر نوع آن پخت گردد خواستار و هواداران بسیار زیادی را دارد.

سفری به طعم کباب های ایرانی با شناخت بهترین کبابی های تهران و مشهد

بهترین کبابی های تهران و مشهد

یکی از قسمت های جدانشدنی هر سفر، شکم گردی و امتحان کردن غذاهای محلی و مخصوص آن شهر است. طعم و عطر غذاهای هر منطقه ای خاص خودش است و با امتحان کردن غذاهای مختلف شهرها متوجه می شویم که پخت غذا جدا از آنکه تکنیکی برای طعم دار کردن مواد اولیه باشد، روشی ست برای بیان احساسات و زبانی ست برای برقراری ارتباط.

یکی از محبوب ترین غذاهای ایرانی که لذیذ بودنش بین همه جا افتاده، کباب است. کباب در شهرهای مختلف ایران به روش های مختلفی طبخ می گردد و کباب هر شهری مزه مخصوص به خود را دارد. این بار قصد داریم تا با معرفی بهترین کبابی های دو شهر تهران و مشهد که شکم گردی در آن ها جزء اولویت های مسافران این دو شهر است، لذت امتحان کردن طعم سنتی کباب های ایرانی را با شما به اشتراک بگذاریم.

شکم گردی در تهران، کشف مزه ها و گذشتن از مرزها

شکم گردی در تهران و امتحان کردن مزه های متنوع

تهران، شهری که تصویر شلوغی و ازدحام را در ذهن منعکس می نماید، فرصت تجربه طعم های شگفتِ غذاهای ایرانی را به گردشگران هدیه می دهد. شکم گردی در تهران از جمله شیرین ترین قسمت های سفر هر مسافری ست که برای اولین یا چندمین بار به آن سفر نموده است. در تهران می گردد بهترین غذاهای ایرانی را با بهترین کیفیت امتحان کرد.

تعداد رستوران های تهران آنقدر زیاد است که گاهی انتخاب را برای مسافران سخت می نماید. به لطف این رستوران های متنوع، می گردد با امتحان کردن طعم های مختلف، گشتی در تمام شهرهای ایران زد. مثلا با میل کردن غذایی گیلانی در رستورانی شمالی در قلب تهران، می گردد محدودیت مکانی را از بین برد و همزمان به شمال ایران سفر کرد.

بهترین کبابی های تهران

یکی از پرطرفدارترین غذاهای ایرانی کباب است که در تهران می توان این غذای لذیذ را به وفور پیدا و در بهترین رستوران هایش کباب های متنوعی را امتحان کرد. خانه کباب شمرون، چلو کبابی مسلم، رستوران نایب، رستوران شرف الاسلامی، رستوران قدح و چلو کبابی جوان از جمله بهترین کبابی های تهران هستند که در آن ها می گردد شکم گردی مفصلی را تجربه کرد. این رستوران ها در بین گردشگران نیز محبوبیت زیادی دارند و برای آن هایی که می خواهند با طعم سنتی غذاهای ایرانی آشنا شوند، بهترین گزینه هاست.

شکم گردی در مشهد، سفری به دنیای غذاهای لذیذ و سنتی ایرانی

شیشلیک های مشهد، طعمی که هیچ کجای دیگر نمی توان امتحان کرد

مشهد شهری پرطرفدار در بین گردشگران داخلی و خارجی زیادی ست. این شهر مشهور است به ارزشِ زیارتی بودنش. البته تفریح و شکم گردی نیز محبوبیت زیادی دارد و از دیگر علت های مراجعه گردشگران به آن محسوب می گردد. در مشهد می توان بعد از زیارتی دل چسب به قلب شهر رفت و به سراغ بهترین رستوران هایش رفت. در مشهد بی شک می توان یکی از به یادماندنی ترین تجربه های شکم گردی را به دست آورد. طعم غذاهای این شهر فقط مخصوص به خودش است و هیچ جای دیگر نمی گردد آن طعم را چشید!

بهترین کبابی های مشهد

حتما تعریف ششلیک های بی نظیر رستوران های مشهد را زیاد شنیده اید. به اعتقاد برخی از مسافران، اگر مشهد را بدون امتحان کردن ششلیک های بی نظیرش ترک کنید، سفرتان کامل نشده است. تقریبا در بیشتر رستوران های این شهر می توان کباب های خوش طعمی پیدا کرد، اما رستوران های شایان شاندیز، چلو کبابی امید مشهد، پسران کریم و امید مشهد دانش از لحاظ کیفیت و خوشمزگی شهرت زیادی در بین مردم مشهد دارند. رستوران های زیاد دیگری نیز هستند که لیست همه شان را در سفرزون می توانید بخوانید.

منبع: نمناک

به "سفری به طعم کباب های ایرانی با شناخت بهترین کبابی های تهران و مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفری به طعم کباب های ایرانی با شناخت بهترین کبابی های تهران و مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید