صدور موافقت اصولی طرح های گردشگری اردبیل

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، موافقت اصولی طرح های سرمایه گذاری گردشگری اردبیل در مدت یک هفته صادر می گردد.

صدور موافقت اصولی طرح های گردشگری اردبیل

اردبیل یکی از استان های شمال غربی کشور که با استان های گیلان، زنجان و آذربایجان شرقی همسایه بوده و گردشگری در کنار کشاورزی و صنعت به عنوان سه محور توسعه این خطه در نظر گرفته شده است.

پل معلق مشگین شهر، کوه سبلان با ظرفیت کوهنوردی و وجود پیست اسکی آلوارس در 12 کیلومتری سرعین و شهر چشمه های بهشتی از جاذبه های گردشگری، ورزشی استان اردبیل است.

مجموعه تاریخی بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی به عنوان نگین بناهای باستانی استان، بقعه شیخ کلخوران متعلق به امین الدین جبرئیل پدر شیخ صفی الدین اسحق جد سلاطین صفوی واقع در روستای کلخوران، خانه ارشادی، حمام ملاهادی، برج شاطر، پل هفت چشمه، مجموعه بازار تاریخی و مسجد آدینه از دیگر جاذبه های اردبیل هستند.

نادر فلاحی سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت:

با هدف حمایت از طرح های سرمایه گذاری گردشگری در این استان موافقت اصولی طرح های سرمایه گذاری گردشگری در مدت یک هفته صادر می گردد.

نادر فلاحی اضافه نمود:

پیش از این زمان صدور موافقت نامه اصولی طرح های سرمایه گذاری سه ماه طول می کشید.

او گفت:

توسعه و ایجاد تاسیسات گردشگری منجر به جذب حداکثری گردشگران داخلی و خارجی خواهد شد.

از ثمرات جذب سرمایه گذاری در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، افزایش ماندگاری گردشگران است و این موضوع منجر به توسعه مالی استان خواهد شد.

او بیان نمود:

این اداره کل هر اقدامی را در راستای حمایت از سرمایه گذاران از جمله اعطای تسهیلات و تامین زیرساخت ها دریغ نخواهد کرد و جذب سرمایه گذاری با جدیت دنبال می گردد.

منبع: کجارو / ایرنا

به "صدور موافقت اصولی طرح های گردشگری اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور موافقت اصولی طرح های گردشگری اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید