نوری: کار استقلال خیلی سخت است؛ امیدوارم فردا روز خوب الهلال نباشد

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: ملاقات با الهلال حیاتی و حیثیتی است و امیدوارم دوشنبه روز خوب نماینده عربستان نباشد.

نوری: کار استقلال خیلی سخت است؛ امیدوارم فردا روز خوب الهلال نباشد

محمد نوری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ تیم مسلم، درباره شرایط تیم فوتبال استقلال در آستانه ملاقات فردا (دوشنبه) مقابل الهلال عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: این یکی از مهم ترین بازی های استقلال در چند سال اخیر است. متأسفانه نقل وانتقالات و تمرینات استقلال دیر شروع شد. یکسری بازیکنان جدا شدند و 40،50 درصد شاکله تیم تغییر کرد. بعضی از بازیکنان هم قراردادشان را دیر تمدید کردند. از آن طرف، الهلال اردوها و بازی های تدارکاتی خوبی برگزار کرد و مسابقات داخلی کشورش را هم انجام داده است.

وی اضافه نمود: اردوها و بازی های تدارکاتی استقلال خوب نبوده، اما این تیم در گذشته نشان داده که می تواند غیرممکن را ممکن کند. بازی با الهلال خیلی سخت است، چرا که این تیم مهره های خوبی دارد. دوست داریم برنده بازی استقلال باشد، اما قبول کنیم کار سختی است. الهلالی ها روی کاغذ با برنامه تر و با انضباط تر بودند؛ از بستن قراردادها گرفته تا برگزاری اردوها و بازی های تدارکاتی. بازیکنان تازه هماهنگ نشده باید به مصاف الهلال بروند، بنابراین، استقلال واقعا کار سختی دارد. امیدوارم دوشنبه روز خوب الهلال نباشد و بازیکنان ما هم برترین نمایش خود را داشته باشند.

نوری در واکنش به اینکه گفته می گردد او به همراه بعضی دیگر از پیشکسوتان منتظر شکست استقلال هستند تا انتقادها را شروع نمایند، گفت: چه موضعی؟ بحث ما مجیدی نیست و استقلال است. من از مجیدی حمایت کردم و باز هم حمایت خواهم کرد. مجیدی در این مقطع سخت تیم را در دست گرفته و نباید نامردی کنیم. اگر حرفی زدیم به خاطر استقلال بوده است. یکسری ایرادها وجود دارد، اما در این شرایط باید حمایت کنیم. امروز بحث یک تیم باشگاهی مطرح نیست، بحث اصلی بازی ملی مقابل الهلال عربستان است.

پیشکسوت استقلال یادآور شد: تنها انتقاد من از مجیدی زمانی بود که با مدیرعامل فعلی (احمد مددی) تعامل کرد. امروز می بینیم که او از شرایط تیم و مدیریتی ناراحت است. مدیرعامل استقلال به خاطر انتقادهای من، شکایت نموده و چند روز پیش دادگاه بودم. از مجیدی انتقاد کردم که چرا آن زمان موضعش نسبت به مدیرعامل تغییر کرد. این مسئله گذشته و در حال حاضر استقلال و نامش مهم است. بازی با الهلال برای ما حیاتی، حیثیتی و ملی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نوری: کار استقلال خیلی سخت است؛ امیدوارم فردا روز خوب الهلال نباشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوری: کار استقلال خیلی سخت است؛ امیدوارم فردا روز خوب الهلال نباشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید