پرسپولیس درخواستی برای جذب بازیکن به مس نداده است

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، مدیر تیم فوتبال مس رفسنجان از پیوستن مهدی کیانی به تراکتور خبر داد.

پرسپولیس درخواستی برای جذب بازیکن به مس نداده است

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ تیم مسلم، علی علیزاده، مدیر تیم فوتبال مس رفسنجان در حاشیه دیدار محبت آمیز با صنعت نفت آبادان اظهار کرد: چند بازی تدارکاتی خوب مانند بازی با گل گهر و صنعت نفت داشتیم. تیم ما شرایط خوبی دارد و امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی بگیریم. در نیم فصل اول، کادر فنی و بازیکنان زحمات زیادی کشیدند. این بازی محبت آمیز آخر است اما اگر سرمربی صلاح ببیند، یک بازی محبت آمیز دیگر برگزار می کنیم تا تیم به شرایط آرمانی برسد.

علیزاده در خصوص شرایط مهدی کیانی به ایسنا پاسخ داد: همین امروز، با سهرابی، مدیرعامل تراکتور صحبت کردیم و فکر می کنیم کیانی به تراکتور اضافه می شود. کیانی با ما تماس گرفت و گفت کمک کنید که به تراکتور اضافه شوم. امیدوارم او بتواند به تیم جدیدش کمک کند و نتایج خوبی بگیرد. کیانی با ما قرارداد دارد و طبیعی است که وقتی بازیکنی جدا شود، باید مطالبات ما در نظر گرفته شود. طبیعتا ما به گونه ای عمل نمی کنیم که باشگاه ما متضرر شود اما شرایط را به گونه ای فراهم کردیم که ایشان راحت به تراکتور بپیوندد.

او در خصوص زمین اختصاصی این تیم در نیم فصل دوم گفت: 3 بازی از 4 بازی اول نیم فصل نخست ما خارج از خانه است و اگر بتوانیم با فولاد در رفسنجان بازی نکنیم، زمین استراحت می کند اما به طور قطع بازی با نفت مسجدسلیمان در رفسنجان خواهد بود.

علیزاده در خصوص درخواست پرسپولیس برای جذب بازیکنان این تیم مطرح کرد: فعلا نامه ای برای ما نیامده است. شاید شفاهی گفته باشند اما فکسی برای ما نیامده است.

مدیر تیم فوتبال مس رفسنجان درباره جابجایی تیم گفت: ما لیست خروجی نداشتیم اما در یکی، دو پست مشکل داریم. برنامه ما این است که در پست هایی که کمبود داریم، بازیکن جذب کنیم اما متاسفانه بازیکنی آزاد نیست. دنبال جذب ابراهیمی از پرسپولیس هم نبودیم.

او درباره درست شدن کمپ مناسب در رفسنجان توضیح داد: همین الآن مثل همین زمین در رفسنجان داریم که یکی زمین شماره 2 ما است و یکی زمین تمرین ماست. در کمپ ما، 3 زمین چمن طبیعی است و 2 چمن مصنوعی. کمپ ما کامل شود، به طور کامل در رفنسجان خواهیم بود. در آن جا هتل، سالن بدنسازی و سال ایفمارک داریم و به زودی همه چیز اماده می شود. ما برای این زمین هزینه کردیم زیرا تیم های آقای ربیعی روی زمین فوتبال بازی می کنند و سعی می کنیم بستر را برای تیم فراهم می کنیم. ما تیمی تشکیل دادیم که بتوانیم مجوز حرفه ای بگیریم؛ آیتم های سختی دارد اما امیدوارم به این مهم برسیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پرسپولیس درخواستی برای جذب بازیکن به مس نداده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس درخواستی برای جذب بازیکن به مس نداده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید