پنجره جابجایی شهر خودرو باز شد

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، تهران (پانا) - تیم حقوقی شهرخودرو در روزهایی که فوتبال ایران و باشگاه های عظیم پایتخت با پرونده های ریز و درشت بین المللی روبه رو هستند، به پیروزی های مهمی دست یافت.

پنجره جابجایی شهر خودرو باز شد

به گزارش سایت رسمی باشگاه شهرخودرو خراسان، در حالی که این روزها اخبار متعددی از شکست باشگاه های ایرانی در پرونده های مفتوح در ایران و فیفا به گوش می رسد، تیم حقوقی باشگاه شهرخودرو خراسان توانست با مکاتبات و دفاعیات صحیح، پنجره بسته باشگاه شهر خودرو خراسان را در فیفا باز نموده و همچنین دفاعیه کامل از باشگاه شهر خودرو خراسان در کمیته استیناف نسبت به برطرف محرومیت جابجایی داخلی اقدام نماید و از خروج ارز کشور به بهانه جرایم مختلف جلوگیری نماید.

در یکی از پرونده ها کمیته مشخص شرایط فدراسیون فوتبال، باشگاه شهرخودرو خراسان را در رابطه با جذب دو بازیکن، با غرامت اقتصادی سنگین و محرومیت از دو پنجره جابجاییی محروم نموده بود اما دکتر رضا بختیاری با دوری از هیجانات رسانه ای با استناد به مدارک موجود و اشاره به قوانین بین المللی، این محرومیت سنگین لغو گشت تا باشگاه شهرخودرو بتواند از حضور بازیکنان جدید خود در فصل جدید بهره ببرد.

اما در پرونده دیگری نیز که مربوط به یک بازیکن خارجی می شد و در زمان مدیریت قبلی باشگاه و پیش از شروع مالکیت حمیداوی بر باشگاه مشهدی مربوط می شد، بازیکنی بدون اینکه دقیقه ای برای تیم به میدان برود، طلب 10هزار دلاری اش را با لایحه ای که به فیفا ارائه نموده بود، به 150هزار دلار افزایش داد، اما با دفاعیه ای تیم حقوقی شهر خودرو در فیفا، این بدهی مجددا به همان 10هزار تقلیل یافت و مالک شهرخودرو با پرداخت این بدهی، پرونده را برای همواره بست تا مهدی رحمتی، با خیال راحت به انتخاب بازیکن و بستن تیم خود برای حضوری قدرتمندانه در لیگ برتر بیست و یکم بپردازد.

این مهم در شرایطی بود که در همان زمان مدیران وقت باشگاه می توانستند با پرداخت 10 هزار دلار به راحتی آن پرونده را ببندند اما امتناع از آن قدر شرایط را پیچیده کرد تا این پرونده به جریان افتاد و در حالی که کمتر کسی تصور می کرد، باشگاه شهرخودرو در آن پیروز گردد. با لایحه قوی دکتر بختیاری در فیفا این اقدام به نفع باشگاه شهرخودرو رقم خورد و با پشتیبانی و مدیریتی صحیح این باشگاه خصوصی، نگرانی های طرفداران مشهدی نیز از محرومیت مرتفع شد.

در شرایطی که تیم های ایرانی به ویژه تیم هایی که به بودجه های دولتی وابسته هستند، درگیر پرونده های ریز و درشت حقوقی هستند و از بیت المال، ارز فراوانی را به بازیکنان و مربیان خارجی سابق خود می پردازند، اقدامات حرفه ای و به دور از هیجان مدیر تیم حقوقی شهرخودرو که بواسطه مدیریت صحیح باشگاه خصوصی شهرخودرو انجام گرفت، اقدامی موثر بود که قطعا همه را بابت عدم خروج ارز شادمان کرد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "پنجره جابجایی شهر خودرو باز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجره جابجایی شهر خودرو باز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید