چشم های ریز خود را با این آرایش ساده درشت کنید

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، بیشتر خانم ها دوست دارند چشمانی درشت و مجذوب کننده داشته باشند و برای همین به سراغ آرایش چشم می فرایند اما گاهی با اشتباهات ریز و درشت آرایش چشم وضع را بدتر می کنند و خودشان هم متوجه نتیجه معکوس آرایش چشمان ریز می شوند.

چشم های ریز خود را با این آرایش ساده درشت کنید

به مرور زمان میکاپ های ساده جایگزین میکاپ های غلیظ شده اند و کمتر کسی پیدا می شود که از آرایش های غلیظ برای شرکت در مهمانی ها و مجالس استفاده نماید. به همین جهت در این مطلب از وبلاگ تیم مسلم به موضوع آرایش ساده برای چشم های ریز می پردازیم.

میکاپ چشم ساده و شیک

برای میکاپ چشم ها با مدل های ساده ابتدا باید زیرسازی پلک چشم ها را با کمک کرم پودر انجام دهید که رنگ کرم پودر بهتر است یک یا دو درجه روشن تر از رنگ چشم ها باشد.

بعد از زیرسازی پلک، می توانید به کمک یک یا دو رنگ سایه، مدل سایه چشم ساده ای را بکشید. توجه داشته باشید که در صورت تمایل می توانید از ترکیب رنگ های روشن و تیره استفاده نمایید.

خط چشم یکی دیگر از مهم ترین مراحل میکاپ چشم ها است. برای میکاپ ساده چشم ها مدل خط چشم های ساده و بدون دنباله می توانند انتخابی مناسب و ایده آلی محسوب شوند. برای کشیدن خط چشم ها می توانید از ریمل های رنگی یا مشکی استفاده نمایید که هر یک از این رنگ ریمل ها، زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.

نکات آرایش چشمان ریز برای درشت کردن چشم ها

  • ابتدا ابروهای تان را مرتب کرده و با یک مداد یا فرچه ابرو آغشته به آکوا و سایه ابرو خط ابرو را صاف کنید.
  • با یک فرچه مناسب قسمت پشت چشم را با سایه ای روشن زیرسازی کنید.
  • سایه چشمی را که برای زیرسازی انتخاب کرده اید به دقت و درستی در اطراف پلک بالا و پایین زده و محو کنید.
  • سایه روشن را در گوشه های چشم بیشتر و در گوشه های بیرونی چشم بیشتر اجرا کنید.
  • با یک مداد کرم روشن اطراف چشم (در بخش داخلی چشم) را روشن کنید. این روش یکی از مهم ترین و کاربردی ترین بخش های آرایش چشم ریز است چرا که با روشن کردن داخل پلک زیبایی چشم بعد از ریمل زدن بیشتر مشخص شده و چشمان ریز بازتر و درشت تر به نظر می رسند.
  • ریمل مناسب انتخاب شده را ابتدا روی مژه های پایین اجرا کنید. گاهی خانم ها فکر می کنند ریمل برای مژه های پایین نیاز نیست اما باید بگوییم که یکی از بخش های تکمیل آرایش چشم ریمل زدن این قسمت از مژه ها است.
  • با فرمژه، مژه های بالا را قبل از ریمل زدن حالت دهید. یادتان باشد که برای آرایش حرفه ای و زیبای چشم همیشه قبل از ریمل زدن از فرمژه استفاده کنید.

پیشنهاد مطالعه: همچنین می توانید مطلب پر نشان دادن صورت با این آرایش ساده را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "چشم های ریز خود را با این آرایش ساده درشت کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چشم های ریز خود را با این آرایش ساده درشت کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید