انتقاد تند ترامپ از جنبش سیاه پوستان

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای با واشنگتن پست به شدت از گروه اصلی سازمان دهنده تظاهرات های سیاه پوستان انتقاد کرد.

انتقاد تند ترامپ از جنبش سیاه پوستان

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ تیم مسلم، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به شدت از گروه موسوم به جان سیاه پوستان اهمیت دارد که سازمان دهنده اصلی تظاهرات های ضدنژادپرستی اخیر بوده اند انتقاد کرد.

ترامپ در مصاحبه ای با روزنامه واشنگتن پست درباره این گروه گفت: یک نگاهی بیندازید به آدم هایی که آن را اداره می کنند. مارکسیست هستند، آدم هایی هستند که شما نمی خواهیدشان.

رئیس جمهور آمریکا در ادامه از نظرات مثبت موجود به این گروه هم انتقاد کرده است: با وجود اینها می بینید که از آنها تصویر آدم های فوق العاده ای ساختند. وقتی به شورش ها و همه اتفاقاتی که افتاده نگاه کنید می بینید که گروه بسیار بسیار تفرقه اندازی هستند.

رئیس جمهور آمریکا ادامه داد: من تنها کسی نیستم که اینطوری فکر می کنم. آدم های زیادی هستند که نمی خواهند در این مورد صحبت کنند چون جرأت ندارند، ولی این را حس می کنند.

ترامپ دو هفته پیش هم رهبر جنبش جان سیاه پوستان اهمیت دارد را به خیانت متهم کرده بود.

ترامپ در توئیتر نوشت: رهبر جنبش جان سیاه پوستان اهمیت دارد می گوید اگر آمریکا چیزی را که ما می خواهیم به ما ندهد ما این سیستم را آتش زده و آن را سرنگون خواهیم کرد. اسم این، خیانت، آشوبگری و شورش است.

شهرهای بزرگ آمریکا در هفته های گذشته، پس از انتشار فیلمی از قتل یک فرد سیاه پوست به نام جورج فلوید توسط پلیس آمریکا به صحنه یکپارچه اعتراض علیه نژادپرستی و خشونت پلیس تبدیل شده است.

ترامپ تا به حال چندین بار برای از القاب توهین آمیز مانند مانند اراذل و غارتگر درباره معترضان استفاده کرده و آنها را به استفاده از زور تهدید کرده است.

شبکه اجتماعی توئیتر، در واکنش روی پیام های ترامپ که در آن معترضان تهدید می شوند برچسب خشونت زده است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "انتقاد تند ترامپ از جنبش سیاه پوستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد تند ترامپ از جنبش سیاه پوستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید