اهدای تجهیزات ضدکرونایی ازطرف ستاد اجرایی فرمان امام به ارزش 5 میلیاردتومان به ستاد مقابله با کرونای تهران

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، همزمان با استقرار بزرگترین بیمارستان سیار ستاد اجرایی فرمان امام درکنار سه بیمارستان درگیر با کرونا در تهران، چندین دستگاه ونتیلاتور و کیت تشخیص فوری ازطرف ستاد اجرایی به ستاد مقابله با کرونای تهران اهدا شد.

اهدای تجهیزات ضدکرونایی ازطرف ستاد اجرایی فرمان امام به ارزش 5 میلیاردتومان به ستاد مقابله با کرونای تهران

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ تیم مسلم، عصر امروز در جلسه ای باحضور محمد مخبر رئیس ستاداجرایی فرمان امام و علیرضا زالی رئیس ستاد مقابله با کرونا درتهران، حواله 5 دستگاه ونتیلاتور بیمارستانی و 80 هزار کیت تشخیص فوری کرونا مبتنی بر آنتی ژن تولیدشده در ستاد

اجرایی فرمان امام به ارزش بیش از 5میلیارد تومان، به ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران اهدا شد.

علیرضا زالی رئیس ستاد مقابله با کرونا در تهران، در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از آخرین شرایط ابتلا به کرونا در تهران و با قدردانی از اقدامات ستاد اجرایی در یکسال اخیر گفت: ازلحظه شیوع ویروس کووید19 در کشور، هرجا به هر گره و مسئله ای در بحث سلامت و درمان مردم برخوردیم، دکتر مخبر اولین کسی بود که به دادمان رسید و مسائل بزرگی همانند تولید ماسک و کیت تشخیص و دارو هایی مانند رمدیسیور را تحت شدیدترین تحریم ها و در کوتاه ترین زمان از سر راه مردم برداشت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی افزود: دارویی نبوده که در دنیا در زمینه کرونا موثر شناخته شود و دانشمندان دارویی ستاد اجرایی بلافاصله برای تولید آن اقدام نکنند.

وی گفت: اقدام اخیر ستاد در استقرار بیمارستان سیار و مجهز احسان درکنار بیمارستان های مسیح دانشوری و بوعلی که درگیر مقابله با موج چهارم کرونا هستند، ستودنی و برای همکاران ما موجب قوت قلب بود.

محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام نیز در این مراسم ضمن اهدای حواله تجهیزات بیمارستانی به ارزش 5 میلیارد تومان، از خبر های خوب در زمینه دستاورد دانشمندان دارویی این مجموعه طی روز های آینده خبر داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اهدای تجهیزات ضدکرونایی ازطرف ستاد اجرایی فرمان امام به ارزش 5 میلیاردتومان به ستاد مقابله با کرونای تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهدای تجهیزات ضدکرونایی ازطرف ستاد اجرایی فرمان امام به ارزش 5 میلیاردتومان به ستاد مقابله با کرونای تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید