برترین جاذبه های گردشگری اسکاتلند ، فروش آنلاین بلیط هواپیما به مقصد اسکاتلند

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، اسکاتلند یکی از زیباترین کشورها نه فقط در قاره اروپا بلکه در سراسر دنیا است. جاذبه های گردشگری اسکاتلند بسیار زیاد هستند. چه مدت کوتاهی در این کشور باشید چه مدت طولانی، همواره وقت برای تماشا مکان های تماشای و جاذبه های طبیعی و گردشگری کم می آورید. امروز در مجله خبرنگاران شما را بعضی از برترین جاذبه های گردشگری این کشور آشنا خواهیم کرد.

برترین جاذبه های گردشگری اسکاتلند ، فروش آنلاین بلیط هواپیما به مقصد اسکاتلند

جاذبه های گردشگری اسکاتلند ؛ زندان ادینبرا

اگر فرد شجاعی هستید و مکان های ترسناک و مخوف شما را نمی ترساند، به یکی از جاذبه های گردشگری اسکاتلند به نام زندان ادینبرا که ممکن است با نام زندان ادینبورگ هم شنیده باشید سر بزنید. این جاذبه زیرزمینی گردشگران را به قرن ها پیش در تاریخ اسکاتلند می برد. گردش های زیرزمینی و قصه هایی که از این سیاه چال برای شما تعریف می شو نشان می دهد این زندان کاملا ارزش تماشا را دارد. جاذبه های گردشگری نروژ

موزه رابرت برنز

زمانی که وارد موزه رابرت برنز می شوید انگار به زندگی این ترانه سرای اسکاتلندی پا گذاشته اید. این موزه در دهکده ای به نام آلووی که محل تولد رابرت برنز است واقع شده است. دست نوشته ها، آثار هنری و کتاب ها از جمله آثاری هستند که می توانید در این موزه ببینید. برپایی این موزه برترین راه برای زنده نگه داشتن یاد این هنرمند است. بلیط تهران استانبول

سرزمین هنری ژوپیتر

سرزمین هنری ژوپیتر مکانی پر از خلاقیت است و در گوشه اش می توانید غافلگیر شوید. این گالری هنری و پارک مجسمه ها در غرب لوتیان قرار گرفته است و شاهکارهای هنری زیادی را می توان در آن مشاهده کرد. بلیط هواپیما تهران آنتالیا

بن بست مری کینگ

برای آگاهی از اسرار و داستان های بن بست مری کینگ، این خیابان تنگ و تاریک ادینبرا باید از این بن بست تماشا کنید. در زمان شیوع طاعون در ادینبرا، افراد این کوچه با شرایط اسفناکی زندگی نموده و از جهان رفتند و از آن موقع این کوچه یکی از اسرارآمیزترین مکان های اسکاتلند است. بازدید از این محل را از دست ندهید.

قلعه استرلینگ

قلعه استرلینگ یکی از جاذبه های گردشگری مهم و البته زیبا در اسکاتلند است که بر نقطه ای مرتفع واقع و به وسیله صخره ها احاطه شده است. این قلعه در زمان های قدیم نقش دفاعی و محافظت از شهر را داشته است. ملکه ماری یکی از افراد سلطنتی اسکاتلند بوده که در این قلعه تاج گذاری شده است.

تاریک خانه

تاریک خانه نام یکی از جاذبه های گردشگری اسکاتلند است که 175 سال پیش در این کشور راه اندازی شد. هزارتوی آینه ها، گالری جادو و چندین اتاق تفریح دیگر که با تخیلات سر و کار دارند، این مکان را به یکی از مفرح ترین جاذبه های گردشگری اسکاتلند تبدیل نموده است. بلیط هواپیما تهران مشهد

قلعه ادینبرا

قلعه زیبا و جادویی ادینبرا به مدت 1000 سال است که در مرکز اسکاتلند می درخشد و جزو مهم ترین جاذبه های گردشگری اسکاتلند هستند. این قلعه بر روی بقایای یک آتشفشان غیرفعال قرار گرفته است و ظاهر آن شما را به یاد سریال بازی تاج و تخت می اندازد. این قلعه دارای تعداد زیادی اتاق و منظره ها شگفت انگیزی است و بعلاوه دارای تاریخی پربار است. با هر قدمی که در این قلعه بر می دارید می توانید به یاد زندگی ملکه ها و پادشاهان، زندانیان و دزدان دریایی و سربازان بیافتید.

کلیسای راسلین

راسلین چپل یا کلیسای راسلین یکی دیگر از جاذبه های گردشگری اسکاتلند است که می تواند تجربه ای معنوی برای شما باشد. این کلیسا در خلرج از ادینبرا در دهکده ای به نام راسلین واقع شده است. طبق آنچه در کتاب راز داوینچی آورده شده است، این مکان مقدس کلیدی برای یافتن جام مقدس است. این کلیسا علاوه بر معماری باشکوه دارای ستون ها و کنده کاری های زیبا و باارزشی هم هست.

قصه گوهای اسکاتلندی

یکی از برترین راه های کشف اسرار یک مکان و گشت و گذار در آن، گوش دادن به داستان آن است و قصه گوهای اسکاتلندی در مرکزی که به این هدف بنا شده است راوی برترین و مجذوب کننده ترین قصه ها خواهند بود. این مکان مانند قصه هایی که برای شما گفته می گردد قدیمی بوده و بافت فرهنگی اسکاتلند را حفظ نموده است.

برای خرید بلیط هواپیما به مقصد اسکاتلند به صفحه اصلی وبسایت مراجعه کنید.

منبع: مجله دور و نزدیک

به "برترین جاذبه های گردشگری اسکاتلند ، فروش آنلاین بلیط هواپیما به مقصد اسکاتلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین جاذبه های گردشگری اسکاتلند ، فروش آنلاین بلیط هواپیما به مقصد اسکاتلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید