توصیه تازه مقتدی صدر

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، ایسنا نوشت: در پی افزایش شمار مبتلایان به بیماری کووید 19، رهبر جریان صدر عراق از مسؤولان خواست مانع از تمامی تجمع ها و تظاهرات ها شوند.

توصیه تازه مقتدی صدر

به گزارش شفق نیوز، مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق در توییتی نوشت: بعضی نشانه های خدا (بیماری کرونا) را انکار می نمایند و به این شکل قدرت خداوند را کوچک می پندارند.

صدر اضافه کرد: بدانید این بیماری اگر ساختگی و یا دروغ باشد، خطرات آن برای مومنان شدیدتر است، پس تقوای خدا را پیشه کنید، از خداوند قادر مقتدر طلب آمرزش و قرنطینه بهداشتی را رعایت کنید تا زمان فاصله گذاری اجتماعی فرا برسد. در غیر این صورت چه سودی دارد اگر این بیماری شما را از بین ببرد؟

رهبر جریان صدر عراق در ادامه نوشت: روی سخنم با مسؤولان مربوطه است که نشانه های کوتاهی آنها در اجرای قرنطینه بهداشتی نمایان شده و باید تمامی تجمع ها حتی دیدارهای گسترده و تظاهرات ها را ممنوع نمایند.

او با تاکید بر لزوم آگاهی بخشی به مردم در مورد مسایل بهداشتی گفت: بسیاری خطرات این بیماری را نمی دانند، مومنان باید با هماهنگی کادر پر کوشش پزشکی به عملیات های ضدعفونی در چارچوب های بهداشتی ادامه دهند، تعجب می کنم از مردمی که نه به مسایل معنوی همانند عبادت و دعا برای حل این مشکل راضی می شوند و نه به راه چاره های مادی همانند قرنطینه، ضدعفونی کردن و فاصله گذاری اجتماعی.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "توصیه تازه مقتدی صدر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه تازه مقتدی صدر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید