توضیحات سازمان بهداشت جهانی درباره کرونای انگلیسی

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، سازمان بهداشت جهانی درباره دلیل پیدایش و همچنین ویژگی های جهش جدید شناسایی شده ویروس کرونا اظهار نظر کرد.

توضیحات سازمان بهداشت جهانی درباره کرونای انگلیسی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل خبرگزاری اسپوتنیک، سیلوی برایان، مدیر دپارتمان همه گیر یو اپیدمی سازمان بهداشت جهانی به شبکه BFMTV گفت: سازمان بهداشت جهانی دلیل پیدایش جهش خطرناک تری از ویروس کرونا در انگلیس را فاش کرده و خواستار حفظ آرامش است.

وی گفت: احتمال اصلاح ویروس با افزایش انتقال افزایش می یابد. علاوه بر این، از آنجا که ویروس کرونا ویروس حیوانی است، به تدریج در طی جهش ها با بدن انسان سازگار می شود، این کارشناس یادآور شد: بنابراین، برای هر جهش شناسایی شده، لازم است مشخص شود که چه ویژگی های جدیدی به دست می آورد، آیا تغییرات عمده ای رخ می دهد یا فقط یک تحول طبیعی است.

در حال حاضر، سازمان بهداشت جهانی تأثیر جهش جدید SARS-CoV-2 را در مرگ و میر مشاهده نمی کند. این سازمان همچنین شک دارد که سویه جدید در تأثیر واکسن ها تأثیر بگذارد.

برایان اقدامات معرفی شده در انگلیس را صحیح خواند. وی اظهار امیدواری کرد که این محدودیت ها قبل از شروع واکسیناسیون های گسترده باعث کاهش سرعت جهش جدید شود. با این وجود، شرایط همچنان نامشخص است و این احتمال وجود دارد که کشورها مجبور به اقدامات احتیاطی اضافی شوند.

منبع: جام جم آنلاین

به "توضیحات سازمان بهداشت جهانی درباره کرونای انگلیسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات سازمان بهداشت جهانی درباره کرونای انگلیسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید