حسین پور: باید از ظرفیت حداکثری دورکاری استفاده گردد

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید نمود که قطعا ضروری است در اداره ها و سایر مشاغل که امکان دورکاری وجود دارد از ظرفیت حداکثری آن استفاده شده تا ترددهای درون شهری نیز کاهش یابد.

حسین پور: باید از ظرفیت حداکثری دورکاری استفاده گردد

کمال حسین پور در گفت و گو با وبلاگ تیم مسلم با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت حداکثری دورکاری کارمندان و پرهیز از سفرهای غیر ضروری، اعلام کرد: از آنجا که روز به روز آمار مبتلایان و قربانی های بیماری کرونا روبه افزایش است و تا به امروز نیز هیچ درمان قطعی برای این بیماری به تایید نرسیده است، تنها راه کنترل این بیماری انجام اقدامات پیشگیرانه است.

وی در ادامه اظهار کرد: قطعا ضروری است با توجه به شرایط در اداره ها و سایر مشاغل که امکان دورکاری وجود دارد از ظرفیت حداکثری آن استفاده گردد تا ترددهای درون شهری نیز کاهش یافته و از حجم مسافران وسایل حمل و نقل عمومی نیز کاسته گردد.

نماینده مردم پیرانشهر در مجلس توضیح داد: از سوی دیگر ضروری است که مردم به طور جدی از سفرهای غیر ضروری و تفریحی پرهیز نموده و ترددهای درون شهری نیز به حداقل برسد. باید بستر لازم برای اموری که امکان انجام آن ها از راه دور نیز وجود دارد فراهم گردد.

وی در ادامه تاکید نمود: به عنوان مثال بخش اعظمی از امور بانکی را می توان در بستر الکترونیکی انجام داد و الزاما احتیاج به حضور در بانک نیست. در تمام ادارات و سازمان ها نیز باید بستر مناسب برای انجام امور در فضای الکترونیکی فراهم شده تا مراجعه حضوری مردم نیز به حداقل برسد. مردم نیز باید با جدیت پروتکل های ابلاغی را دنبال نموده و نسبت به آن کم توجه نشوند تا بتوانیم شیوع این بیماری را کنترل کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حسین پور: باید از ظرفیت حداکثری دورکاری استفاده گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسین پور: باید از ظرفیت حداکثری دورکاری استفاده گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید