داستان هاد چوپان و دوست نما های خیانتکار!

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، پس از قهرمانی شگفت انگیز هادی چوپان در مستر المپیا 2022، اظهار نظر ها و بحث ها درباره قهرمانی او در این مسابقات ادامه داشت. اخیرا ریچ گاسپاری، بدنساز سابق، که تا به امروز سه بار عنوان دومی مسابقات مستر المپیا را کسب نموده است، در اینستاگرام هادی چوپان را با دوریان یتس، قهرمان 6 دوره مستر المپیا مقایسه کرد و با انتشار یک عکس از عضلات پشت چوپان و ریتس نوشت: اینجا یک چیز جالب برای تماشا وجود دارد. این مقایسه دوریان یتس است که در سال 1992 برنده مستر المپیا شد و در کنار او هادی چوپان است که به تازگی برنده مستر المپیا شده است. همان طور که می بینید 30 سال پیش، قهرمانان خیلی بهتر از امروز بودند.

داستان هاد چوپان و دوست نما های خیانتکار!

این پست اینستاگرامی گاسپاری نیز با کامنت چوپان روبه رو شد. هادی چوپان طی چند کامنت خطاب به گاسپاری گفت که این یک مقایسه بی ربط است و بهتر است نیمه روشن (عضلات جلوی بدن) را ببیند و از گاسپاری خواست که کمی حرفه ای تر رفتار کند.

چوپان که هفدهمین قهرمان در مسابقات مستر المپیا از سال 1965 است، در پاسخ به سوال یک گزارشگر آمریکایی گفته است که از 23 سالگی آرزو داشته یک روز قهرمان مستر المپیا گردد و حالا در پی کسب هفت یا هشت قهرمانی است تا آرنولد ایران گردد و می خواهد این تعداد ساندو به خانه اش ببرد.

او که با قهرمانی در مسابقات مستر المپیا، مبلغ 400 هزار دلار جایزه دریافت نموده است، بعد از قهرمانی در یک پست اینستاگرامی نوشت: بعد از 23 سال با درد، رنج، غم، تهمت، فقر، زحمت، کوشش، هزینه، حرف بد، دیوار های بلند پر از دردسر، دزدان زندگی، آدم های بد نیت و حسود و دوست نما های خیانتکار، اما با یاری و لطف خداوند، دعای خانواده، دوستان و طرفداران خوبم امروز به آرزوهایم رسیدم و به زندگی درود می فرستم.

شهروند آنلاین

منبع: فرارو

به "داستان هاد چوپان و دوست نما های خیانتکار!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داستان هاد چوپان و دوست نما های خیانتکار!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید