درخواست دفتر ابراهیم رئیسی از احمد زیدآبادی

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، احمد زیدآبادی نوشت: موبایل من معمولاً سایلنت است. ظهر که نگاهی به آن انداختم از خطی نامشخص چند بار تماس گرفته شده بود. با خود گفتم یا برادران بوده اند برای ایجاد مزاحمت و یا اینکه از خارج از کشور کسی تماس گرفته و شماره اش نیفتاده است.

درخواست دفتر ابراهیم رئیسی از احمد زیدآبادی

خط نامشخص، اما باز هم زنگ زد و، چون گوشی را برداشتم، گفته شد که از طرف دفتر سید ابراهیم رئیسی تماس گرفته اند. درخواست شان دریافت نقدها، نظرات و پیشنهادات من به آقای رئیسی در مقام ریاست جمهوری بود.

گفتم؛ اگر بخواند، چرا که نه؟ تأکید کردند که حتماً می خواند. با خود فکر کردم، خب، چه بهتر از این؟ لذا تصمیم گرفتم با توجه به مجموعۀ امکانات و محدودیت های آقای رئیسی، آنچه را به صلاح کشور و یاری به گذر ایران از این شرایط اسفبار می دانم، به طورِ صریح و روشن و بدون هرگونه سانسور، هر از گاهی به صورت مکتوب به دفتر وی ارسال کنم و چنانچه به اندازۀ مثقالی هم مؤثر افتد، خالی از ارزش نخواهد بود.

من مجموعۀ این مکتوبات را حفظ خواهم کرد تا روزی که امکان نشر عمومی آن ها در مجموعه ای فراهم گردد.

از آنجا که در این تماس گفته شد قرار است از همۀ صاحب نظران در زمینه های مختلف نظرخواهی گردد، امیدوارم این خود نشانه ای از تحولی عملی در رویکرد زمامداری در کشور ما باشد.

منبع: فرارو

به "درخواست دفتر ابراهیم رئیسی از احمد زیدآبادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست دفتر ابراهیم رئیسی از احمد زیدآبادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید