فراخوان جذب کارگزار فن بازار تخصصی شهر هوشمند منتشر شد

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، شبکه فن بازار ملی ایران چندی پیش مجوز راه اندازی فن بازار تخصصی شهر هوشمند را صادر کرد.

فراخوان جذب کارگزار فن بازار تخصصی شهر هوشمند منتشر شد

به گزارش گروه فناوری وبلاگ تیم مسلم به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، چندی پیش سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و مرکز تهران هوشمند، در راستای ماموریت های خود و با هدف توسعه بازار فناوری شرکت های فعال در حوزه شهر هوشمند و تامین احتیاج های فناورانه و نوآورانه حوزه های ماموریتی شهرداری تهران، با مجوز شبکه فن بازار ملی ایران، فن بازار تخصصی شهر هوشمند را راه اندازی کرد.

به همین دلیل، شبکه فن بازار ملی ایران در جهت انجام فعالیت های اجرایی فن بازار هوشمند، قصد جذب دو مجموعه کارگزار را دارد. احصاء احتیاج های فناورانه معاونت ها و زیر مجموعه های شهرداری تهران، شناسایی شرکت های عرضه نماینده محصولات و خدمات فناورانه مرتبط با حوزه شهری، ارزیابی و احراز صلاحیت شرکت های شناسایی شده، تطبیق احتیاج ها با محصولات و خدمات ارزیابی شده و عقد قرارداد با مجموعه های بهره بردار در شهرداری تهران، توسعه بازار محصولات دانش بنیان و فناور، انتقال فناوری و جذب سرمایه گذار، حوزه هایی است که کارگزاران علاقه مند می توانند در آن شرکت نمایند.

برای شرکت در این فراخوان، کارگزار متقاضی باید دارای شخصیت حقوقی بوده و زمینه فعالیت شرکت، (طبق اساسنامه) خدمات فناوری، توسعه بازار و مدیریت کسب و کار باشد. علاوه بر این موارد داشتن سابقه فعالیت تخصصی در حوزه مربوطه و برخورداری از نیروی متخصص در زمینه شهری، مدیریت فناوری، توسعه کسب و کار، امور حقوقی از دیگر شرایط عمومی است که کارگزار برای شرکت در این فراخوان احتیاجمند آنهاست.

مدارک مثبته مبتنی بر توانایی و سوابق کاری متقاضی، مدارک مثبته مبنی بر توانایی و سوابق کاری متقاضی با توجه به موضوع فراخوان، ارائه فهرست پروژه های مشابه همراه با نام و نشانی دقیق بهره بردار پروژه، ارائه برنامه اجرائی و زمانبندی برای اجرای موضوع فراخوان و ارائه رزومه پرسنل کلیدی شرکت مدارک فنی مورد احتیاج کارگزاران برای شرکت در این فراخوان است.

کارگزارن باید در زمینه مدارک غیر فنی هم اساسنامه شرکت، آخرین تغییرات در روزنامه رسمی، ثبت شرکت، کد اقتصادی جدید، گردش اقتصادی (آخرین صورت حساب گردش اقتصادی 3 ماهه)، گواهی اقتصادیات بر ارزش افزوده معتبر، نام شرکت/کنسرسیوم، اطلاعات تماس شرکت، معرفی نماینده تام الاختیار جهت مذاکره، آدرس شرکت و تعداد کارمندان را ارائه دهند.

شرکت نمایندگان در فراخوان ابتدا باید به سایت https://www.tehran.ir مراجعه نموده و در بخش اطلا ع رسانی (سامانه تامین نمایندگان و ارائه دهندگان خدمت) ثبت نام نمایند. همچنین تمامی متقاضیان همزمان با تحویل اسناد فراخوان با در دست داشتن معرفی نامه و فیش واریزی به مبلغ پانصد هزار ریال به شماره حساب جاری 1002162435 بانک شهر کد 249 شعبه حافظ شاقتصادی، در وجه سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، به نشانی تهران، خیابان حافظ شاقتصادی، نبش خیابان زرتشت شرقی، شماره 563 طبقه چهارم اداره خرید سازمان مراجعه نمایند.

از تاریخ انتشار فراخوان حداکثر تا ساعت 16 دوشنبه 20 اسفند ماه متقاضیان فرصت دارند تا مدارک مربوطه را به اداره خرید سازمان تحویل دهند. پس از اتمام مهلت مقرر، شرکت ها با هماهنگی اداره خرید می توانند نسبت به تحویل اسناد اقدام نمایند. کلیه پیمانکاران پس از ارزیابی و تایید توان فنی و اقتصادی، در صورتیکه دارای معیار های قابل قبول سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران باشند، می توانند در لیست انتخابی جهت دعوت به کار قرار گیرند.

شایان ذکر است ارسال مدارک توسط پیمانکاران هیچ گونه حقی برای دعوت آن ها ایجاد نمی کند و سازمان در رد یا قبول یک و یا کلیه پیشنهادات مختار است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فراخوان جذب کارگزار فن بازار تخصصی شهر هوشمند منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان جذب کارگزار فن بازار تخصصی شهر هوشمند منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید