لیس زدن اماکن مقدس و جنگ روانی علیه ایران

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، ایرانیان مقیم خارج! اگر فردا در خیابان های لندن و نیویورک و تورنتو و سیدنی به بهانه کرونا مورد حمله نژادپرستانه نهاده شدید؛ اگر محل کسب وکارتان در شهر میزبان بایکوت شد یا مورد تعرض نهاده شد؛ اگر همسایه و همکار جواب سلام تان را نداد؛ اگر از محل کار عذرتان را خواستند و اگر همکلاسی فرزندتان در مدرسه از بازی و هم صحبتی با او منع شد...بدانید مقصر کسانی هستند که کوشش می نمایند به بهانه مبارزه با حکومت، در بحبوحه بحران کرونا، وجههٔ ایران و ایرانی را به زشت ترین شکل تخریب نمایند.

لیس زدن اماکن مقدس و جنگ روانی علیه ایران

مقصر آن کارگزار جنگ روانی ایرانی مقیم آمریکاست که چندین توئیت به انگلیسی می نویسد و به افکار عمومی القا می نماید فرد مجرمی که آن حرکت شنیع را در حرم انجام داد (و روز بعد دستگیر شد) نماد مقابله حکومت با اپیدمی کروناست تا روزنامه نیویورک پُست یک روز بعد تیتر بزند که ایرانیان در لجبازی با کرونا اماکن مقدس را لیس می زنند!.

مقصر آن روزنامه نگار ایرانی است که در نیویورک تایمز مقاله ای سرشار از دروغ، تهمت، اظهارات گزینشی و گزارشات تحریف شده منتشر می نماید تا القا کند حکومت ایران در مهار بحران شکست خورده و مجبور شده پزشکان را تهدید کند و به خانه ها 300 هزار شبهه نظامی اعزام کند!

چرا؟ چون ایران باید به عنوان کانون کرونای دنیا در ذهن مخاطب نقش ببندد تا همه تبعات اقتصادی، سیاسی و بین الملل آن متوجه ایران گردد!

مقصر آن فعال سیاسی ایرانی است که همه اقدامات دولت در تعطیلی مدارس، تعطیلی دانشگاه ها، کاهش ساعات کاری ادارات دولتی، محدودسازی مسافرت های میان شهری، کنترل عبور و مرور در شهرها، لغو تردد بعضی قطارها و خطوط هوایی، تشکیل 300 هزار تیم ضربتی، تاسیس بیمارستان های صحرایی، .فعال سازی واحدهای تولیدی مواد ضدعفونی کننده و ماسک، شست وشو و گندزدایی از معابر و خیابان ها، سازمان دهی کادرهای پزشکی، همکاری با اروپا و سایر کشورها برای دریافت دارو و کالاهای مورد احتیاج، تعطیلی نماز آدینه و گردهمایی های مذهبی و غیرمذهبی، پذیرش هیات های تخصصی از چین و سازمان های بین المللی، مبارزه با احتکار، ایجاد صدها ویدئو و برنامه آموزشی در فضای مجازی، برگزاری کنفرانس های خبری روزانه و اطلاع رسانی مستمر...را نادیده می گیرد و در افکار دنیای واکنش ایران را به دعوت به دعا و خواندن صحیفه سجادیه تقلیل می دهد.

مقصر آن ایرانی پر مخاطب بی مسئولیتی است که تلاش می نماید اظهارت و اقدامات هر فرد ناشناس و بی اعتبار و خرافاتی در تلگرام را موضع رسمی دولت ایران جلوه دهد و تمام تلاش شبانه روزی و توصیه ها و اقدامات هزاران متخصص و کارشناس در بدنه دولت را از دید افکار عمومی پنهان نگه دارد.

مقصر فردی است که پیغام دلگرم کننده و روحیه بخش پرستاران و کادرهای پزشکی به مردم را از روی اجبار و پیرو تهدید می خواند و شادمانی آن ها را به ممنوعیت پایکوبی در ایران گره می زند تا بر اندک پیغام مثبتی که از ایران به دنیا مخابره می گردد یک بار منفی بنشاند و کام ها را تلخ نگه دارد!

مقصر آن شبکه خبری است که از منابع بیمارستانی آمارهای اغراق شده مخابره می نماید، هر فیلم و ویدئوی آماتوری ارسالی از هر فرد مجهول را با تفسیر و تحلیل دلخواه برای میلیون ها مخاطب پخش می نماید و اینگونه القا می نماید که شرایط از کنترل خارج شده است!

مقصر آن ایرانی و سازمان ویرانی طلبی است که دو روز از بحران نگذشته، به فارسی و انگلیسی نامه می نویسند که باید برای نجات ایرانیان از بحران کرونا و ناتوانی حکومت در مدیریت آن مداخله بشردوستانه (اقدام نظامی) صورت بگیرد!

مقصر آن ایرانی ایران ستیز است که می خواهد از بحران کرونا و تعطیلی ادارات و کارخانه جات تاثیر یک اعتصاب سراسری را استخراج کند تا علاوه بر اضطراب بیماری، یک لطمه و فروپاشی اقتصادی نیز به پیکر ایران و ایرانی تحمیل کند.

باید محکم در برابر این افراد ایستاد. مبارزه سیاسی با یک حکومت که هیچ! حتی مبارزه مسلحانه هم راه و رسم و کُدهای اخلاقی خاص خود را دارد!

این افراد - که سال ها بر طبق تحریم و جنگ و تروریسم اقتصادی کوبیده اند - امروز نشان داده اند حتی در اوج یک اپیدمی خطرناک هم به حداقل نرم های اخلاقی و کوچک ترین عرف و پرنسیپ و اصول پایبند نیستند.

آن ها حاضرند به اسم مبارزه با رژیم نه تنها به ایرانیان داخل ایران لطمه اقتصادی و جانی بزنند، بلکه از ضربه زدن به جان و مال و حیثیت و امنیت میلیون ها ایرانی مقیم خارج هم ابایی ندارند.

310311

منبع: خبرآنلاین

به "لیس زدن اماکن مقدس و جنگ روانی علیه ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیس زدن اماکن مقدس و جنگ روانی علیه ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید