مسیرهای ورودی به مناطق گردشگری ایلام مسدود شد

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از مسدود شدن مسیرهای ورودی به مناطق گردشگری استان در ایام نوروز اطلاع داد.

مسیرهای ورودی به مناطق گردشگری ایلام مسدود شد

به گزارش وبلاگ تیم مسلم به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام، عبدالمالک شنبه زاده امروز 3 فروردین 99 با اعلام این خبر اظهار کرد: به منظور جلوگیری و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و در راستای عدم تردد به مناطق تفریحی و گردشگری استان، مسیرهای ورودی به مناطق گردشگری مسدود شد.

او اضافه نمود: متأسفانه با وجود تمام توصیه های بهداشتی بخشی از افراد بیماری کرونا را جدی نگرفته و به روال سنوات گذشته به دنبال گشت وگذار در عرصه های طبیعی و گردشگری استان به خصوص شهرستان های دره شهر، دهلران و بدره هستند.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر ایلام با اشاره به اینکه انسداد مسیرهای منتهی به جاذبه های طبیعی گردشگری استان به گونه ای خواهد بود که هیچ گونه مزاحمتی برای ساکنان محلی ایجاد نمی کند، اضافه نمود: سال جاری در ایلام مسافر نوروزی پذیرفته نمی گردد و تمام مراکز اقامتی و سیاحتی و بوم گردی در تعطیلی کامل بوده و به هیچ مسافری خدمات داده نمی گردد.

شنبه زاده از هم وطنان خواست از انتخاب ایلام برای سفر اجتناب و به توصیه های بهداشتی و درمانی در خانه ماندن عمل نمایند.

منبع: میراث آریا

به "مسیرهای ورودی به مناطق گردشگری ایلام مسدود شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسیرهای ورودی به مناطق گردشگری ایلام مسدود شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید