ممنوعیت تفرج و دورهمی در بوستان های سمنان در سیزده بدر

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، خبرنگاران/سمنان مدیرکل دفتر برنامه ریزی ، بودجه و تحول اداری استانداری و عضو کمیته بازرسی ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا از ممنوعیت اجتماع و دورهمی در پارک ها و بوستان های این استان در روز طبیعت اطلاع داد.

ممنوعیت تفرج و دورهمی در بوستان های سمنان در سیزده بدر

حسن سعدالدین مدیرکل دفتر برنامه ریزی، بودجه و تحول اداری استانداری و عضو کمیته بازرسی ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا اظهار کرد: با توجه به خطر همه گیری کووید19، سال جاری در روز طبیعت، دورهمی در بوستان هاو فضاهای سبز ممنوع است.

وی از ابلاغ دستور العمل جدید ستاد استانی مقابله با کرونا توسط جانشین رئیس ستاد مبارزه با کرونا در استان سمنان و معاون توسعه مدیریت منابع انسانی استانداری سمنان به دستگاه های اجرایی استان اطلاع داد و اضافه نمود: در این دستورالعمل به ممنوع بودن برگزاری دورهمی در بوستان ها و فضای سبز در روز طبیعت و ممنوع بودن دید و بازدید مدیران دستگاه های اجرایی با یکدیگر برای تبریک سال جدید تاکید شده است.

وی با بیان اینکه آموزش مدیران و رابطان دستگاه های اجرایی از مهمترین اهداف حضور بازرسان در دستگاه های اجرایی است به بازرسی ها از ادارات استان پرداخت و توضیح داد: در سال گذشته 700 مورد بازرسی از ادارات استان سمنان صورت گرفته است.

سعدالدین با بیان اینکه همچنان ماسک زدن در ادارات اجباری است ادامه داد: در سال گذشته 35 اکیپ بازرسی توسط دفتر برنامه ریزی، بودجه و تحول اداری استانداری سمنان از دستگاه های اجرایی بازرسی کردند که از این تعداد 530 مورد به صورت حضوری و 170 مورد به صورت تلفنی بوده است.

عضو کمیته بازرسی ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا افزود: خوشبختانه فعالیت های خوبی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در ادارات استان صورت گرفته است. با اجرای دستور العمل های ستاد مبارزه با کرونا در استان سمنان شمار فوتی کارکنان در ادارات بسیار کم بود.

وی با بیان اینکه بیش از 90 درصد مردم این استان دستور العمل ها را رعایت می نمایند اظهار کرد: باید کوشش بیشتری را برای سلامت مردم به انجام رسانیم .

مدیرکل دفتر برنامه ریزی ، بودجه و تحول اداری استانداری سمنان بر لزوم بازنگری در تمام دستور العمل های ستاد مبارزه با کرونا استان تاکید و توضیح داد: دستگاه های اجرایی ملزم هستند در هر شرایطی بهترین خدمات را به ارباب رجوع ارائه دهند.

سعدالدین با بیان اینکه افرادی که ماسک ندارند ویا به بیماری کرونا مبتلا هستند نباید وارد ادارات شوند گفت: ساعت تردد شبانه از 9 به 10شب تغییر پیدا نموده است.

عضو ستاد مقابله با کرونا استان گفت: از 10 شب تا 3 صبح محدودیت تردد وجود دارد و برگه های تردد فقط برای موارد اضطراری داده می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ممنوعیت تفرج و دورهمی در بوستان های سمنان در سیزده بدر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت تفرج و دورهمی در بوستان های سمنان در سیزده بدر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید