هوش مصنوعی خانه های آیندگان را به تصویر کشید، عکس

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، تصاویر فراوری شده به وسیله هوش مصنوعی از سری AI x Future Cities Manas Bhatia، قابلیت دوام زیرساخت های پایدار را در پی گستردگی شهرنشینی در دنیا آنالیز می نماید.

هوش مصنوعی خانه های آیندگان را به تصویر کشید، عکس

به گزارش خبرگزاری وبلاگ تیم مسلم ، معمار و طراح، شهری آرمان شهری پایدار در آینده را با آسمان خراش های باشکوهی که با نماهایی از جلبک پوشانده شده است، به تصویر کشیده است.

مهمان روسی نیروی هوایی ارتش ایران/ عکس

ماشین نو پارس خودرو/ کراس اُور چینی با طراحی قدیمی/ عکس

ساختمان های سبز که به عنوان برج های تصفیه هوای بیوفیلیک در آینده در نظر گرفته می شوند، با کاهش انتشار کربن، مزایای زیادی برای زیرساخت ها و جامعه مدرن فراهم می نمایند. زیست گرایی یا طبیعت بارگی یا بیوفیلیک اصطلاحی است که به تازگی وارد حوزه زبان شده و به همین علت تا به امروز وارد فرهنگ لغت نشده است.

کلمه بیوفیلیک از بیوفیلیا گرفته شده در نتیجه برای درک مفهوم واژه بیوفیلیک به آنالیز لغت بیوفیلیا پرداخته شده است. واژه بیوفیلیا از دو جزء Bio و Philia تشکیل شده است. واژه Bio فرمی ست که در ابتدای نام ها، صفت ها و قیدهایی استفاده می گردد که به چیزهای زنده یا زندگی انسان ها مربوط می گردد. واژه Philia جذابیت و احساس مثبتی است که مردم نسبت به عادت ها و فعالیت ها و تمام چیزهایی که در طبیعت اطراف ماست دارند. در نتیجه Biophilia همان احساس مثبت انسان ها نسبت به موجودات زنده است.

Manas Bhatia از Midjourney دستورالعمل های مبتنی بر متن را به سیستم هوش مصنوعی می دهد تا این طرح معماری سبز و آینده نگرانه را ایجاد کند.

پروژه AI x Future Cities از Midjourney برای تصور اینکه معماری پایدار در آینده ای عالی چگونه خواهد بود استفاده می گردد. برای شهرهای سبزی که در آنها زندگی می نمایند، مجموعه های ماناس باتیا که به وسیله هوش مصنوعی فراوری می شوند، آسمان خراش های بلند و آینده نگر پوشیده از جلبک ها را پیش بینی می نمایند که به عنوان باغ های عمودی و برج های تصفیه هوای بیوفیلیک نیز عمل می نمایند. شهر آینده که یک مدینه فاضله انرژی سبز با ساختارهای مدرن و بدون آلودگی است.

هنگام استفاده از این برنامه های متن به تصویر، باید در انتخاب کلمات دقت کرد. برای خروجی مورد نظر، ممکن است مجبور شوید چندین بار دستورات خود را تکرار کنید و اعلان اولیه آنها (متنی را که به عنوان ورودی به هوش مصنوعی می دهید) تغییر دهید. برای مرجع در اینجا از ترکیبی از کلمات و عبارات لیست شده در زیر استفاده شده است:

آپارتمان های همزیست، بیومیمتیک و سیال ساخته شده از جلبک و مواد بیولومنسسنت که به عنوان برج های تصفیه هوا در شهری آینده نگر فوق واقعی عمل می نمایند.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "هوش مصنوعی خانه های آیندگان را به تصویر کشید، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوش مصنوعی خانه های آیندگان را به تصویر کشید، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید