واکنش هاشمی به تغییر تابلوی میدان جمهوری اسلامی

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، رئیس شورای شهر تهران درباره حذف کلمه اسلامی از تابلوی میدان جمهوری اسلامی گفت: دقیقا معین نیست این تابلو چه زمانی نصب شده و قیافه تابلو مشکوک است.

واکنش هاشمی به تغییر تابلوی میدان جمهوری اسلامی

به گزارش فارس، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در حاشیه صحن امروز شورای شهر در جمع وبلاگ تیم مسلم در واکنش به حذف کلمه اسلامی از تابلوی میدان جمهوری اسلامی، گفت: این موضوع مانند حذف نام شهید از بعضی از تابلوی سطح شهر علیه شورای شهر و شهرداری جنجال نادرست ایجاد نموده و در خصوص تابلو های قبلی معین شد این قضیه سابقه داشته است.

وی اضافه نمود: بر اساس تحقیقی که انجام داده ام حذف کلمه اسلامی از تابلوی میدان جمهوری مربوط به سال های 90 و 91 بوده و نه تنها این تابلو بلکه بسیاری از تابلو های دیگر نیز نام اسلامی در کنار جمهوری ندارد.

رئیس شورای شهر تهران تأکید کرد: در حال حاضر در حال اجرا تحقیقات بیشتر هستیم تا معین گردد تابلو را چه کسی و چه زمانی با این عنوان نصب نموده اند، ولی به نظرم این قضیه از 10 سال پیش سابقه داشته است.

هاشمی گفت: نمی دانم این قضیه عمدی بوده است یا نه و اکنون هم آن را تحلیل نمی کنم، ولی نباید دنبال مقصر باشیم بلکه علت باید ریشه یابی گردد.

وی توضیح داد: نمی توانم تأیید کنم این تابلو در زمان کنونی نصب شده است قیافه تابلو مشکوک است و اصلا شبیه تابلو های زمان حاضر نیست.

منبع: فرارو

به "واکنش هاشمی به تغییر تابلوی میدان جمهوری اسلامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش هاشمی به تغییر تابلوی میدان جمهوری اسلامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید