شرایط ذرت های آلوده گمرک چی شد

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی درباره آخرین جزئیات از پرونده ذرت های آلوده توضیحاتی داد.

شرایط ذرت های آلوده گمرک چی شد

امیر خجسته عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در گفت وگو خبرنگار ، با اشاره به پرونده ذرت های آلوده گفت: ذرت های آلوده آسیبی برای کشور هستند و زمانی که خریداری شدند اطلاعاتی درباره آن به ما رسید.

وی ادامه داد: برای رسیدگی به این پرونده سه وزیر صنعت،معدن و تجارت، بهداشت و جهاد کشاورزی به مجلس فراخوانده شدند و البته در این میان با وزیر اقتصاد هم صحبت شد تا وزرا نتایج خود را اعلام نمایند.

خجسته با اشاره به آخرین جزئیات این پرونده گفت: در آخرین جلسه ای که داشتیم قرار بر این شد تا این پرونده معین و تکلیف گردد.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قرار بود تا این ذرت های آلوده امحا شوند، اما از آنجایی که امحای آن ها امکان پذیر نبود بنا شد تا محموله به یکی از کشور های آفریقایی مرجوع گردد.

وی با بیان اینکه گزارشات مربوط به آن نوشته شده است اظهار کرد: ذرت های آلوده به هیچ وجه نباید وارد کشور شوند و ضروری است به وسیله قانونی نظارت دقیق روی آن ها داشته باشیم تا به سلامت مردم آسیب وارد نگردد.

خجسته توضیح داد: در حال حاضر قوه قضاییه به این پرونده وارد شده و در مسئله واردات ذرت های آلوده این شرکت تحقیقات خود را شروع نموده البته کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی هم این موضوع را پیگیری می نماید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "شرایط ذرت های آلوده گمرک چی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط ذرت های آلوده گمرک چی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید