پیشنهاد بزرگ و عجیب استقلالی ها به استراماچونی

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، تیم فوتبال استقلال تهران پس از برتری در شهرآورد تهران با استعفای فرهاد مجیدی رو به رو شد و این سرمربی جوان از سمت خود استعفا کرد.

پیشنهاد بزرگ و عجیب استقلالی ها به استراماچونی

مجیدی در کمتر از بیست و چهار ساعت پس از شکست پرسپولیس در قامت سرمربی به دلیل سفر بد موقع مدیرعامل این باشگاه از سمت خود کناره گیری کرده است.

سرمربی استقلال در بیانیه رسمی خود از مذاکرات پنهانی احمد سعادتمند برای بازگشت آندره آ استراماچونی پرده برداشت و اظهار داشت مدیرعامل این باشگاه برای بازگشت سرمربی ایتالیایی به تهران با او مذاکره کردن است.

سعادتمند در سفر به ایتالیا با وجود اینکه صبح امروز هم از مذاکره برای بازگشت استراماچونی به تهران ابراز بی اطلاعی کرد و این اخبار را شایعه دانست با وکیل استراماچونی مذاکره کرده است.

استقلال به دلیل شکایت این سرمربی ایتالیایی باید رقم 2.8 میلیون یورو به استراماچونی پرداخت می کرد تا از محرومیت سنگین فیفا جلوگیری کند و سعادتمند به همین بهانه راهی ایتالیا شد تا با این سرمربی گفتگو کند.

برخلاف اخبار منتشر شده برای مذاکره و تکذیب سعادتمند معین شده است این مدیرعامل برای بازگشت او به اروپا سفر کرده است. سعادتمند در مذاکره با این سرمربی ابتدا درخواست کرده است که از شکایت 2.8 میلیون یورویی فیفا صرف نظر کند.

سعادتمند که در این سفر به همراه معاونانش حضور داشت به استراماچونی برای بازگشت به تهران پیشنهاد قرارداد همکاری 2 ساله به ارزش 3 میلیون یورو را ارائه کرده است تا این سرمربی را برای بازگشت به تهران متقاعد کند.

استراماچونی در این جلسه از سعادتمند درخواست کرده بود تا طی 48 ساعت آینده جواب نهایی را به او اعلام کند اما در حال حاضر بازگشت استراماچونی معین نیست و او جوابی به باشگاه استقلال نداده است.

منبع: ایلنا

منبع: فرارو

به "پیشنهاد بزرگ و عجیب استقلالی ها به استراماچونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد بزرگ و عجیب استقلالی ها به استراماچونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید