چرا قیمت خانه در پردیس بیشتر از پرند است

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، تهران (پانا) - برای بسیاری از کسانی که تمایل به خرید خانه با متراژ حدود 100 متر دارند اما سرمایه شان زیر 1 میلیارد است در حومه تهران هنوز فرصت خوبی برای خانه دار شدن وجود دارد. نکته قابل تامل برای خرید خانه در حومه تهران در تفاوت قیمت های بسیار بالایی است که بین دو منطقه پردیس و پرند وجود دارد.

چرا قیمت خانه در پردیس بیشتر از پرند است

آنالیز های میدانی پانا نشان می دهد که با مبلغ زیر 1 میلیارد تومان خرید خانه حدود 80 متر ممکن است اما باید به منطقه ها پردیس، پرند و اندیشه مراجعه گردد.

یکی از مشاوران املاک پردیس در گفت وگو با پانا به تفاوت عجیب قیمت خانه های پرند و پردیس اشاره نمود و گفت: در پردیس به راحتی می توان با 750 میلیون تا 950 میلیون یک خانه 107 متری خرید، البته بستگی دارد که در کدام فاز قرار گرفته باشد و با همین متراژ خانه در پرند تا قیمت 350 میلیون هم قابل خریداری است و در پرند هم این قیمت از یک فاز به فاز دیگر تفاوت بسیار زیادی دارد. این تفاوت قیمت به علت این است که خانه های مسکن مهر در منطقه پرند قیمت کمتری دارند.

وی اضافه کرد: در میان مسکن های مهر پرند، واحدهای مقرون به صرفه تری نیز یافت می گردد؛ واحد 85 متری مسکن مهر پرند با 355 میلیون تومان عرضه می گردد. علت این مقرون به صرفهی مسکن مهر در منطقه پرند این است که بعضی از فازها در منطقه پرند هنوز نمای بیابانی دارند.

این مشاور املاک گفت: مسافت پردیس تا تهران بسیار کمتر از فاصله پرند تا تهران است. بعلاوه به لحاظ حمل ونقل و دسترسی به تهران هم پردیس شرایط بهتری دارد. البته متروی پرند در دست احداث است و قطعاً خرید خانه در منطقه پرند به نوعی سرمایه گذاری اقتصادی هم محسوب می گردد چون این منطقه هنوز جای پیشرفت زیادی دارد.

از آنجایی که مسکن هایی که در این منطقه ها مطرح شده قرار دارند با کلید خوردن طرح مسکن مهر ساخته شده اند و سال ها از اجرای این طرح می گذرد بعضی از خانه ها در فازهایی واقع شده اند که زودتر ساخت و سازشان شروع شده و اکنون تکمیل شده اند و بعضی از فازها همچنان در شرف تکمیل امکانات است و همین منجر به تفاوت قیمت مسکن در یک منطقه ثابت مانند پرند یا پردیس شده است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "چرا قیمت خانه در پردیس بیشتر از پرند است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا قیمت خانه در پردیس بیشتر از پرند است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید