چند کرونایی جدید در باشگاه استقلال!

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، بعد از مثبت شدن تست کرونای 8 نفر از اعضای تیم استقلال که صبح امروز رخ داد، در تست های عصر هم نتیجه تست 5 استقلالی دیگر هم مثبت شد. کادر پزشکی استقلال بعد از مثبت شدن تست اعضای تیم که صبح امروز صورت گرفت با توجه به اینکه نفرات مبتلا به کرونا شده در تمرینات روزهای گذشته حاضر بودند، تصمیم به انجام تست کرونای مجدد گرفت.

چند کرونایی جدید در باشگاه استقلال!

بر این اساس اعضای استقلال امروز بار دیگر تست کرونا دادند و قرار شد نتیجه این تست سریعا به دست مسئولان باشگاه برسد. در این شرایط عصر امروز در شرایطی که آبی ها در فرودگاه مهرآباد و راهی عسلویه بودند معین شد که تست کرونای 5 عضو دیگر تیم مثبت شده است.

محمد دانشگر، فرشید اسماعیلی، هرویه میلیچ ، مهدی قائدی و یک عضو دیگر استقلال نفراتی هستند که تست کرونای امروز آنها مثبت شده است.

با مثبت شدن تست این نفرات تعداد کرونایی های استقلال به 13 نفر رسید و از آنجایی که ممکن است علائم کرونا چند روز دیرتر در بدن افراد خود را نشان بدهد محتمل است این تعداد بیشتر هم بشود.

چیزی که مسلم است استقلال کاملا درگیر بحران کرونایی شده است. حالا قطعا بازی های این تیم لغو خواهد شد چراکه بیشتر از 25 درصد نفرات به کرونا مبتلا شدند و باید دید سازمان لیگ در آینده چه تدابیری برای بازی های آبی پوشان پایتخت در نظر خواهد گرفت.

منبع: ورزش 3

منبع: فرارو

به "چند کرونایی جدید در باشگاه استقلال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند کرونایی جدید در باشگاه استقلال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید