کلید اولیه آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال 1401 منتشر شد

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از انتشار کلید اولیه آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی 1401 خبر داد و گفت: داوطلبان در روز های 10 تا 14 خرداد می توانند اعتراض به سوالات آزمون را ارسال کنند.

کلید اولیه آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال 1401 منتشر شد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ تیم مسلم، رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از انتشار کلید اولیه آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی 1401 خبر داد و گفت: داوطلبان در روزهای 10 تا 14 خرداد می توانند اعتراض به سوالات آزمون را ارسال کنند.

محمدمهدی نوروز شمسی در این باره اظهار کرد: آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال 1401 در 34 حوزه امتحانی برای 43 رشته و 11 مجموعه در دانشگاه های علوم پزشکی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر روز های 5 و 6 خرداد برگزار شد.

وی اضافه نمود: تعداد 59 هزار و 464 نفر در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشکی سال 1401 ثبت نام کردند که با توجه به آمار شرکت کنندگان در دو رشته، در نهایت تعداد 64 هزار و 173 نفر در آزمون شرکت کردند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: کلید اولیه آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی امروز یکشنبه 8 خرداد 1401 در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی www.sanjeshp.ir منتشر شده است و داوطلبان می توانند آن را مشاهده کنند.

وی گفت: داوطلبان می توانند در صورت داشتن اعتراض به سوالات، اعتراض خود را به صورت اینترنتی از ساعت 18 روز دهم خرداد تا ساعت 12 ظهر 14 خرداد به آدرس اینترنتی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی www.sanjeshp.ir ارسال کنند. پس از بررسی سوالات آزمون و اعتراضات کلید نهایی آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی 25 خرداد 1401 اعلام می شود.

نوروز شمسی گفت: ظرفیت پذیرش به همراه کارنامه علمی مرحله اول در نیمه اول تیرماه اعلام می شود. انتخاب رشته کلیه داوطلبان به همراه انتخاب رشته محل مخصوص استعداد درخشان بدون آزمون نیز در نیمه اول تیرماه انجام می گیرد

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کلید اولیه آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال 1401 منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلید اولیه آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال 1401 منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید