ارسال تجهیزات نظامی مدرن ارتش سوریه به استان ادلب

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، یک منبع میدانی اطلاع داد که ارتش سوریه جنگ افزارهایی مدرن به شرق و جنوب استان ادلب فرستاده است که متناسب با تحولات میدانی در این منطقه، از آن استفاده خواهد شد.

ارسال تجهیزات نظامی مدرن ارتش سوریه به استان ادلب

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ تیم مسلم، ارتش سوریه شامگاه یکشنبه (روز گذشته) یک محموله دیگر از تجهیزات نظامی خود را به جبهه های عملیاتی استان ادلب واقع در شمال غرب این کشور ارسال کرد.

یک منبع میدانی بلندپایه به خبرگزاری اسپوتنیک گفت که این تجهیزات نظامی وارد جنوب و شرق استان ادلب شده تا ارتش سوریه بتواند با گروههای تروریستی تحت حمایت ترکیه مقابله کند.

وی تأکید کرد که این تجهیزات نظامی شامل جنگ افزارهای مدرنی است که متناسب با تحولات میدانی در این منطقه، از آن استفاده خواهد شد.

منبع مذکور اطلاع داد، در حال حاضر سعی ارتش سوریه این است که موازنه نبرد را به سود خود تغییر دهد؛ به ویژه پس از اینکه پدافندهای هوایی وارد این جنگ شدند تا با جنگنده های ترکیه مقابله نمایند.

این اتفاق پس از آن اتفاق افتاده است که ارتش سوریه چهار پهپاد ترکیه را در جنوب استان ادلب سرنگون نموده و ترکیه نیز دو جنگنده سوری را هدف گرفت و موجب سقوط آن دو شد.

ستاد کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه نیز روز گذشته حریم هوایی شمال غرب سوریه را منطقه بسته هوایی اعلام نمود.

ارتش سوریه تأکید کرد که در صورت مشاهده پهپادها یا جنگنده ها، با آن به عنوان هدف دشمن برخورد و آن را سرنگون می نماید.

نیروهای سوری عملیات خود را برای آزادسازی استانهای حلب و ادلب از چهارم بهمن ماه گذشته شروع کردند و پیروز شدند پیشروی زیادی به دست آورند.

ترکیه اما با مشاهده شکست تروریستهای تحت حمایت خود، مستقیما وارد این نبرد شده تا بتواند مناطق تازه آزاد شده را مجددا اشغال کند.

دولتمردان و ارتش سوریه بارها تأکید نموده اند که اجازه نخواهند داد هیچ قسمتی از خاک این کشور در اشغال متجاوزانی مانند آمریکا و ترکیه باقی بماند.

ص

منبع: خبرگزاری فارس

به "ارسال تجهیزات نظامی مدرن ارتش سوریه به استان ادلب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال تجهیزات نظامی مدرن ارتش سوریه به استان ادلب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید