ایرانسل حامی پرسپولیس شد

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، ایرانسل با امضای یک قرارداد، حامی رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس شد.

ایرانسل حامی پرسپولیس شد

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این قرارداد، همزمان با شروع نیم فصل دوم 1400-1401 لیگ برتر فوتبال ایران، بین ایرانسل و پرسپولیس امضا شده است.

بر اساس این قرارداد، ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در ادامۀ اقدامات خود در چارچوب مسؤولیت و سرمایه گذاری اجتماعی شرکتی، با هدف ایجاد شور و نشاط در جوانان به عنوان جامعۀ اصلی مشترکان این اپراتور و یاری به توسعۀ پایدار و ارتقای جایگاه مالی و فرهنگی باشگاه پرسپولیس و استفادۀ حداکثری از ظرفیت های بالقوه موجود برای ارائۀ خدمات بیشتر به طرفداران این باشگاه، از باشگاه پرسپولیس حمایت می نماید.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، از قدیمی ترین باشگاه های ورزشی کشور است که تیم فوتبال این باشگاه، به عنوان یکی از پرطرفدارترین تیم های آسیایی، طی پنج فصل اخیر لیگ برتر، به صورت متوالی پیروز به کسب عنوان قهرمانی شده است.

ایرانسل پیش از این، در فصل 86-87 و نیز از سال 1396 به مدت سه فصل، حامی باشگاه پرسپولیس بود و این باشگاه را در کسب افتخارات مختلف، از جمله قهرمانی در لیگ برتر، سوپرجام و حضور در رقابت های جام باشگاه های آسیا با کسب عنوان نایب قهرمانی، همراهی کرد.

ایرانسل، 14 دی ماه نیز، با امضای قراردادی با فدراسیون هندبال، رسماً حامی ورزش هندبال کشور شده بود. تیم ملی هندبال مردان ایران، با حمایت ایرانسل، هفتۀ پیش پیروز شد با درخشش در رقابت های قهرمانی آسیا، به مسابقات قهرمانی هندبال مردان دنیا راه پیدا کند.

ایرانسل، نخستین ارائه دهندۀ 5G و رکورددار سرعت اینترنت در ایران، پیش از این نیز با حمایت از تیم ها و رقابت های ورزشی مختلفی مانند کاروان اعزامی ایران به المپیک، تیم ملی والیبال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا، لیگ برتر فوتبال ایران، تیم های فوتبال پرطرفدار استقلال، پرسپولیس و تراکتور، مسابقات بین المللی رالی خاورمیانه در شیراز، رقابت های دنیای کونگ فو توآ شیراز، تیم ستارگان ساری در لیگ برتر کشتی آزاد، اولین مسابقات موتور ریس ایران و… کوشش نموده تا در راستای مسؤولیت اجتماعی خود، از رشد و توسعۀ ورزش کشور حمایت کند.

ایرانسل بعلاوه پیرو تفاهم نامه ای با سازمان لیگ فوتبال اسپانیا لالیگا و با هدف دسترسی مشترکان ایرانسل به محتوای ویدئویی باکیفیت و اختصاصی لالیگا و نیز بهبود کیفیت فوتبال در ایران به ویژه در میان نوجوانان، کمپ های استعدادیابی ایرانسل-لالیگا را طی سال های 1396 تا 1398 با حضور مربیان برتر لالیگا و چهره های برتر فوتبال کشور، برگزار کرد.

منبع: خبرآنلاین

به "ایرانسل حامی پرسپولیس شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرانسل حامی پرسپولیس شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید