برگ برنده پرسپولیس در جابجایی زمستانی

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، بوژیدار رادوشویچ گلر کروات پرسپولیس که چند سالی بود در این تیم حضور داشت به خاطر بدقولی مدیران این تیم و نگرفتن حق و حقوقش به صورت ناگهانی ایران را ترک کرد و راهی کرواسی شد. درصورتی که رادو قصد بازگشت به ایران را نداشته باشد و بخواهد طلبش را از طریق شکایت به فیفا دریافت کند، باشگاه پرسپولیس دوباره با یک پرونده حقوقی روبرو خواهد شد و حتی باید کل مبلغ قرارداد رادو برای فصل آینده را هم به او پرداخت کند.

برگ برنده پرسپولیس در جابجایی زمستانی

رادو که قبل از بازی پرسپولیس مقابل هوادار ایران را ترک کرد، هنوز راضی به بازگشت نشده و مدیران پرسپولیس هم نتوانستند کاری کنند تا گلر کروات تیمشان به تمرینات برگردد. حتی افشین پیروانی هم چند روز قبل بیان نمود، فعلا خبری از بازگشت رادو نیست. آنطور که مشخص است باید رادو را اولین جدا شده پرسپولیس در نیم فصل دانست. به این ترتیب یحیی گل محمدی از همین حالا باید به فکر جذب یک گلر مطمئن در نیم فصل باشد.

همانطور که قبلا هم نوشتیم پیام نیازمند و رشید مظاهری دو گزینه مدنظر یحیی گل محمدی برای جانشینی رادو هستند. نیازمند با وجود بازی کردن برای پورتومیننزه در جام حذفی و گرفتن 2 پنالتی، جایی در ترکیب تیمش در لیگ پرتغال ندارد و مظاهری هم حتی در لیست 18 نفره استقلال قرار نمی گیرد. اما این دو گزینه پرسپولیسی ها برای دروازه یک مورد جالب و مشترک با هم دارند. هم رشید و هم پیام شاگرد داوود فنایی مربی گلر های پرسپولیس بودند و به نوعی فوتبالشان را به این مربی کاربلد مدیون هستند. فنایی وقتی که به همراه یحیی گل محمدی در ذوب آهن کار می کرد، به مظاهری فرصت بازی داد و او هم با درخشش خود به یک گلر مطرح تبدیل شد. نیازمند در پیکان کشف فنایی بود و زمانیکه که داوود دستیار مجید جلالی بود، برای اولین بار مقابل پرسپولیس به نیازمند فرصت بازی کردن داد و همان بازی سکوی پرتابی برای پیام شد. چیزی که مشخص است هم رشید و هم پیام ارتباط بسیار خوبی با داوود فنایی دارند و همین موضوع می تواند برگ برنده پرسپولیس برای خرید یکی از این دو گلر مطرح باشد.

خبرورزشی

منبع: فرارو

به "برگ برنده پرسپولیس در جابجایی زمستانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگ برنده پرسپولیس در جابجایی زمستانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید