بستری 27 بیمار تازه مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در 24 ساعت گذشته 27 بیمار تازه مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان بستری شدند.

بستری 27 بیمار تازه مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان

به گزارش از ، سیدعلیرضا مروجی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه تا به امروز 251 هزار و 825 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه نموده اند، گفت: 16 هزار و 291 بیمار مبتلا به کرونا ویروس تا به امروز از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده اند.

وی گفت: در 24 ساعت گذشته در منطقه کاشان 27 بیمار تازه مبتلا به کرونا بستری شده اند که 24 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد سه نفر اهل توابع منطقه کاشان و 21 نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی 76 سال و حداقل سن یک سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اعلام کرد: در 24 ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل سه بیمار تازه بستری شده اند.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً 611 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی توضیح داد: 80 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا در این منطقه در بخش های مراقبت ویژه بیمارستان های شهرستان کاشان تحت درمان هستند.

وی اضافه نمود: چهار مورد فوتی در بیمارستان های منطقه کاشان در 24 ساعت گذشته اتفاق افتاده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه نمود: با اضافه شدن 160 مورد تازه تست کرونا تا به امروز جواب آزمایش 47 هزار و 167 نفر از نظر تست کرونا مثبت شده است.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بستری 27 بیمار تازه مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بستری 27 بیمار تازه مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید