ترافیک سنگین در محورهای هراز و فیروزکوه

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: محور هراز در روزهای پنجم، ششم و نهم خردادماه از ساعت 13 از رودهن به سمت آمل مسدود و از ساعت 16 تا 2 بامداد روز بعد از آب اسک به سمت رودهن به صورت یکطرفه در خواهد آمد.

ترافیک سنگین در محورهای هراز و فیروزکوه

به گزارش وبلاگ تیم مسلم به نقل از فارس، سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در مورد اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون عبور و مرور انواع وسایل از جنوب به شمال محور هراز سنگین و پرحجم در جریان است.

وی گفت: متاسفانه با نزدیک شدن به زمان تعطیلات، مسافران به صورت همزمان اقدام به آغاز مسافرت مینمایند که این باعث ایجاد ترافیک های مقطعی و پس زدگی بار ترافیکی میشود.

محبی اضافه نمود: هم وطنان در چنین شرایطی با اعمال مدیریت زمان سفر، مسافرت خود را به گونه ای زمانبندی نمایند تا در ساعات پیک ترافیک در جاده ها حاضر نباشند و در صورت برخورد با اینگونه ترافیک ها با رعایت مقررات هدایت و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، عدم ارتکاب تهلفات حادثه ساز، عدم ورود به لاین خاکی با صبر و شکیبایی رانندگی نمایند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران، ضمن بیان اینکه هم وطنان سفر خود را به روشنایی روز موکول نمایند، ادامه داد: تردد وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور فیروزکوه نیمه سنگین و پرحجم در جریان است.

وی اضافه نمود: عبور و مرور انواع وسایل نقلیه از محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم نیمه سنگین و روان گزارش شده و مشکل خاصی برای تردد در این محورها وجود ندارد.

محبی با بیان اینکه حادثه حاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، اذعان کرد: محور هراز در روزهای پنجم، ششم و نهم خردادماه از ساعت 13 از رودهن به سمت آمل مسدود و از ساعت 16 تا 2 بامداد روز بعد از آب اسک به سمت رودهن به صورت یکطرفه در خواهد آمد.

منبع: همشهری آنلاین

به "ترافیک سنگین در محورهای هراز و فیروزکوه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک سنگین در محورهای هراز و فیروزکوه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید