تشدید اقدامات کنترلی در خصوص مهار کرونا ویروس در شهرستان دهلران

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دهلران از تشدید اقدامات کنترلی در خصوص مهار کرونا ویروس در شهرستان دهلران خبر داد.

تشدید اقدامات کنترلی در خصوص مهار کرونا ویروس در شهرستان دهلران

منصوری مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دهلران در گفت و گو با خبرنگار از ؛ گفت : با هدف تشدید اقدامات کنترلی در خصوص پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس مبنی بر کنترل وسایل نقلیه در ورودی و خروجی استان به سمت خوزستان و به منظور حفظ سلامت مردم و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا کارشناسان مبارزه با بیماری های شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهلران با همکاری پلیس راه دهلران، اقدام به اندازه گیری تب با استفاده از تب سنج لیزری و ارائه آموزش های لازم و توزیع پمفلت و بررسی سایر علائم در رانندگان و مسافرین وسایل نقلیه سبک و سنگین در محل ایست بازرسی سپتون نمودند.

منصوری ادامه داد: تا به امروز اقدامات موثری جهت کنترل این بیماری توسط همکارانمان در شبکه بهداشت صورت گرفته است.

او گفت: امیدواریم مردم عزیز ضمن حفظ آرامش روحی، به اطلاعیه هایی که توسط شبکه بهداشت در فضای مجازی منتشر کردیم دقت نظر بعمل آورند و با رعایت بهداشت فردی و عدم حضور در اجتماعات در این امر همکاری نمایند.

منصوری در سرانجام از حمایت های ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی ایلام و همراهی و تلاش فرماندار و دادستان دهلران تشکر و قدردانی نمود.

غ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تشدید اقدامات کنترلی در خصوص مهار کرونا ویروس در شهرستان دهلران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشدید اقدامات کنترلی در خصوص مهار کرونا ویروس در شهرستان دهلران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید