تور ارواح در هتل استنلی

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، به اعتقاد خیلی از افراد، بسیاری از کسانی که از دنیا می فرایند، روحشان به دنیای دیگر وارد نمی شود و در محلی که جانشان را از دست داده اند، می ماند.

تور ارواح در هتل استنلی

آیا به وجود ارواح اعتقاد دارید؟ جهانی ماورا را باور می کنید؟ داستان هتل روح زده استنلی را می دانید؟ اگر از آن دسته افرادی هستید که به وجود ارواح اعتقادی ندارید و یا یالعکس از دنبال کنندگان داستان های ماورالطبیعه و داستان های ارواح هستید، با ما در وبلاگ تیم مسلم تا آخر داستان هتل استنلی، همراه باشید.

هتل استنلی کجاست؟

این هتل 420 اتاق دارد که در منطقه استس پارک، در کلرادوی آمریکا واقع شده است. این هتل مرموز و شگفت انگیز در 5 مایلی ورودی پارک ملی کوهستان راکی، قرار گرفته و از این نظر جزو هتل های خوش منظره و با مجذوب کنندهیت های طبیعی بالا به شمار میرود.

مهمانان این هتل به این منظور به این هتل می آیند که اتفاقی فراتر از جهانی روزمره و عادی را تجربه کنند. به همین علت از دیگر امکانات هتل استنلی این است که در آن تورهای گردشگری با موضوع موضوع فعالیت های ماورایی و ترسناک برگزار می شود.

تاریخ هتل استنلی

این هتل در 4 جولای سال 1909، از طریق فریلن اسکاتی استنلی، در این منطقه زیبا افتتاح شد. هتل استنلی و زمین ها و مراتع اطراف آن، امروزه به عنوان یکی از مکان های تاریخی کشور آمریکا به حساب می آیند. معروفیت این هتل به خاطر گردشگری وحشت است.

البته نباید نقش استفن کینگ، نویسنده معروف ژانر وحشت را در این بین نادیده گرفت. کینگ با داستانی ترسناک، مجذوب کنندهیتی دو چندان به این هتل ترسناک اما مجذوب کننده بخشیده است.

داستان نوشتن کتاب درخشش

داستان نوشتن کتاب درخشش از آنجا شروع شد که کینگ و همسرش برای اقامت به این هتل رفتند. در کمال ناباوری در حالی که هنوز اقامت آن ها به یک روز هم نرسیده بود، دریافتند که تنها مسافران داخل این هتل هستند و حتی خدمه هتل هم در حال آماده سازی برای تعطیلی هتل در فصل زمستان بودند.

کینگ حس و حالش را این گونه توصیف می کند که فضای هتل، راهروهای طولانی و خلوت هتل که انگار بی سرانجام شده بودند، او را در خلسه فکری برده بود. همه این المان ها، این حس را به کینگ دادند که انگار خداوند او را به این مکان هدایت کرده است تا این صحنه ها را ببیند.

کینگ و همسرش در اتاق شماره 217، اقامت داشتند. او در خواب خود می بیند که یک پسربچه 3 ساله شده و موجودی شیطانی در تعقیب اوست.

کینگ از خواب بیدار شده و در حالی که به فکر فرو رفته بود، روایت داستان درخشش به ذهنش خطور کرد. داستان یک خانواده 3 نفره در هتل اورلوک که در اتاق 217 به وقوع می پیوست.

اگر به اقامتگاه های جالب علاقه دارید، اقامتگاهی مجذوب کننده و متفاوت در جنوب ایران را بخوانید.

فستیوال فیلم استنلی

از سال 2013، هتل استنلی میزبان فستیوال فیلم استنلی به عنوان یک جشنواره مستقل فیلم های ترسناک است. با اینکه در هتل استنلی رویدادهای فراطبیعی و عجیب، قبل از ساخت فیلم درخشش اتفاق افتاده بوده است.

اما باید پذیرفت که این هتل روزهای آرامی را قبل از این فیلم داشته است و پس از ساخت این فیلم، تازه شروع کار هتل به شمار میرود. هر ساله افراد زیادی که به ماجراهای ماورالطبیعه علاقه مندند به این هتل می آیند.

پیشنهاد مطالعه: مطلب تنها روستای زنده جهان در دل صخره!را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "تور ارواح در هتل استنلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارواح در هتل استنلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید