جزئیات باور نکردنی قرارداد گابریل کالدرون با باشگاه پرسپولیس

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، گابریل کالدرون در حالی خواهان دریافت نزدیک به 500 هزار دلار از باشگاه پرسپولیس شده است که بخشی از آن مربوط به غرامت است. پاداش بردن استقلال هم برای باشگاه گران تمام شده است.

جزئیات باور نکردنی قرارداد گابریل کالدرون با باشگاه پرسپولیس

به گزارش وبلاگ تیم مسلم به نقل از مهر، سرمربی آرژانتینی کوتاه مدت پرسپولیس که در ابتدای فصل نوزدهم رقابت های لیگ برتر جانشین برانکو ایوانکوویچ شد تنها نزدیک به پنج ماه در این تیم دوام آورد تا نهایتاً در اول ژانویه تصمیم به فسخ قرارداد خود با سرخپوشان به دلیل اختلافات شدید با محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه گرفت.

وی که با حاشیه های فراوان جانشین برانکو در دوران مدیرعاملی ایرج عرب شده بود در حالی قرارداد 850 هزار دلاری با پرسپولیس امضا کرد که جزئیات این قرارداد در نوع خود جالب توجه است.

کالدرون تا به امروز 300 هزار دلار از پرسپولیس دریافت کرد اما خواستار پرداخت قسط دوم قرارداد خود به همین اندازه تا انتهای ماه دسامبر سال 2019 بود. این در حالی است که باشگاه پرسپولیس قادر به تأمین خواسته گابریل کالدرون نشد تا سرمربی آرژانتینی سرخ ها در نامه ای که اول ژانویه 2020 میلادی به باشگاه پرسپولیس ارسال کرد قرارداد خود را به صورت یک طرفه و با در نظر دریافت تمامی حقوق مربوط به فصل جاری فسخ کرد.

طبق اسناد موجود، قرارداد گابریل کالدرون دارای بندهای مالی گوناگونی است که رقم قرارداد این مربی را افزایش می دهد. کالدرون پس از جدایی از پرسپولیس طی شکایتی از این باشگاه که به کمیته انضباطی فیفا داشته است خواستار دریافت 300 هزار دلار از قسط دوم قرارداد همراه با غرامت 125 الی 250 هزار دلاری شده است. همچنین این مربی پاداش 7 برد با پرسپولیس را به همراه پیروزی سرخ پوشان در بازی رفت دربی پایتخت که روی نیمکت پرسپولیس می نشست را خواستار شده است.

یکی از مهمترین اختلافات انصاری فرد با کالدرون بر سر میزان پاداش دریافتی این مربی بابت هر برد بوده است. انصاریفرد که پس از ایرج عرب در مسند مدیرعاملی پرسپولیس می نشیند خواستار پرداخت 8 میلیون تومان پاداش بابت هر برد به کالدرون می شود اما سرمربی وقت پرسپولیس زیر بار این موضوع نمی رود و خواستار دریافت پاداش برد طبق توافق اولیه با هیات مدیره می شود.

هیات مدیره پرسپولیس در ابتدا نمی پذیرد اما فشار حداکثری کالدرون در تنور بازی های لیگ برتر سبب می شود تا آنها نیز با توجه به نتایج قابل قبولی که با پرسپولیس می گرفت شروط را بپذیرند تا برای هر برد به کالدرون هزار و 600 دلار اختصاص دهند. همچنین طبق مصوبه این اعضا، کالدرون پاداش 10 هزار دلاری بابت برد مقابل استقلال دریافت می کرد.

مبالغی که با دوران مربیگری برانکوایوانکوویچ به هیچ وجه قابل مقایسه نیست برانکو نیز که از پرسپولیس بابت عدم دریافت مطالباتش به فیفا شکایت کرده است بابت هر برد با پرسپولیس مبلغ 3 میلیون تومان دریافت می کرد.

باشگاه پرسپولیس در حالی لایحه دفاعی خود را در خصوص شکایت کالدرون به فیفا تنظیم می کند که شواهد نشان می دهد این باشگاه شانس کمی برای جلب نظر کمیته انضباطی فیفا در پرونده نزدیک به 500 هزار دلاری کالدرون دارد.

قراردادی که بندهای موجود در آن به ضرر پرسپولیس بوده است.

  • پیام شفر به فتح الله زاده: پرونده من را ببند !
منبع: همشهری آنلاین

به "جزئیات باور نکردنی قرارداد گابریل کالدرون با باشگاه پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات باور نکردنی قرارداد گابریل کالدرون با باشگاه پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید