رامین رضاییان در آستانه انتقال به تیم السیلیه

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، روزنامه الرایه قطر به نقل از منابع خود اطلاع داد رامین رضاییان مدافع ایرانی تیم الدحیل در آستانه انتقال به تیم السیلیه به صورت قرضی است و این اتفاق در چارچوب روابط برجسته بین دو باشگاه رخ می دهد.

رامین رضاییان در آستانه انتقال به تیم السیلیه

الرایه نوشت: رامین ابتدای این فصل و بعد از سقوط الشحانیه به لیگ دسته دوم به تیم الدحیل اضافه شد اما نتوانست در سطحی که در تیم الشحانیه بود، خود را نشان بدهد. این باعث شد رامین خارج از محاسبات صبری لموشی سرمربی تیم قرار بگیرد. در نتیجه این بازیکن در آستانه جابجایی زمستانی است و باشگاه السیلیه نزدیکترین گزینه برای رامین است.

تیم السیلیه در حال حاضر پنج بازیکن خارجی یعنی مهند علی عراقی، کارا امبوجی سنگالی، احمد حمودان مراکشی و تیاگو برزیلی و نذیر بلحاج الجزایری را در اختیار دارد و جذب رامین رضاییان نیازمند خروج یکی از این بازیکنان از لیست است.

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، رامین رضاییان یکی از بازیکنانی بود که گفته می شد از پرسپولیس ایران هم پیشنهاد دارد ولی خود این بازیکن شب گذشته در اینستاگرام شرح داد که پرسپولیس اقدامی برای جذبش انجام نداده است و احتمالاً به یکی از تیم های دیگر قطری قرض داده می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رامین رضاییان در آستانه انتقال به تیم السیلیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رامین رضاییان در آستانه انتقال به تیم السیلیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید