شاخص بورس 7 هزار واحد رشد کرد

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، تهران (پانا) - شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 7هزار واحدی روبرو شد.

شاخص بورس 7 هزار واحد رشد کرد

در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 9میلیارد و 274میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 9هزار و 861میلیارد تومان در بیش از 310هزار نوبت مورد دادوستد نهاده شد و شاخص بورس با رشد 7808واحدی در ارتفاع یک میلیون و 345هزار و 31واحد نهاده شد.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت های سرمایه گذاری تامین اجتماعی، فولاد مبارکه اصفهان و ملی صنایع مس ایران شد و در مقابل شرکت های پتروشیمی پردیس، توسعه نفت و گاز پارسیان و معدنی و صنعتی چادرملو با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2میلیارد و 71میلیون ورقه به ارزش 2هزار و 44میلیارد تومان در 166هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 76واحد رشد کرد و در ارتفاع 18هزار و 204واحد نهاده شد.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پالایش نفت لاوان، صنعتی مینو و سرمایه گذاری صبا تامین و در مقابل شرکت های پتروشیمی زاگرس، پویا زرکان آق دره فولاد هرمزگان جنوب بیشترین اثر منفی را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "شاخص بورس 7 هزار واحد رشد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاخص بورس 7 هزار واحد رشد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید