عروس سابق، مغازه خیاطی پدر همسرش را به آتش کشید

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری خانم جوان اطلاع داد که به علت اختلاف خانوادگی با همسر سابقش، خیاطی پدر همسرش را به آتش کشید.

عروس سابق، مغازه خیاطی پدر همسرش را به آتش کشید

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ تیم مسلم، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری خانم جوان اطلاع داد که به علت اختلاف خانوادگی با همسر سابقش، خیاطی پدر همسرش را به آتش کشید.

سرهنگ کارآگاه علی گودرزی گفت: ساعت 5 صبح نوزدهم فروردین ماه یک فقره حریق مغازه خیاطی واقع در خیابان آیت به وسیله شهروندان به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام شد و بلافاصله ماموران کلانتری 127 نارمک و اکیپی از عوامل آتش نشانی در محل حاضر و پس از اطفاء حریق و آنالیز های تخصصی عمدی بودن حریق با استفاده از مواد آتش زا (بنزین) را تایید کردند و پرونده تشکیل شده برای آنالیز های تخصصی به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد.

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران در ادامه اضافه کرد: در گام اول تحقیقات کارآگاهان با آنالیز میدانی و پرس و جو از اهالی محل کارآگاهان متوجه می شوند یکی از همسایگان که بطور اتفاقی از پنجره منزلش متوجه حریق شده بوده به محض آتش دریافت مغازه، خانمی جوان را دیده که سریعاً از محل دور شده است.

این مقام انتظامی بیان داشت: کارآگاهان مجدداً از شاکی تحقیق و متوجه می شوند وی و خانواده اش در سال های اخیر اختلافات خانوادگی داشته اند و عروس خانواده اخیراً از پسرش جدا شده است.

سرهنگ گودرزی بیان داشت: با سرنخ به دست آمده کارآگاهان در آنالیز های جامع تر و بهره گیری از شیوه های نوین کشف جرم پیروز می شوند متهم اصلی به نام هما را شناسایی نمایند و با هماهنگی قضایئی متهم در عملیات پلیسی بیست و پنجم خرداد ماه دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال یافت.

این مقام انتظامی گفت: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی ضمن قبول بزه انتسابی به کارآگاهان گفت، به خاطر اختلافات خانوادگی و دعوای من با همسر سابقم تصمیم به آتش زدن مغازه پدرش گرفتم و با تهیه بنزین به آنجا رفتم و آنجا را آتش زدم.

سرهنگ گودرزی گفت: خسارت برآورد شده بیش از یک میلیارد ربال می باشد که پرونده با اعتراف صریح متهم به دادسرای مربوطه ارسال و متهم با دستور قضائی و با صدور قرار تامین مناسب روانه زندان شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "عروس سابق، مغازه خیاطی پدر همسرش را به آتش کشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عروس سابق، مغازه خیاطی پدر همسرش را به آتش کشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید