فنونی زاده: تنها نقطه روشن پرسپولیس دبل مهدی عبدی بود، کار برای قهرمانی هنوز سخت است

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، پیشکسوت پرسپولیس گفت: نقطه مثبت بازی مقابل پیکان 2 گلی بود که مهدی عبدی به ثمر رساند که البته او 2 موقعیت خوب را هم از دست داد.

فنونی زاده: تنها نقطه روشن پرسپولیس دبل مهدی عبدی بود، کار برای قهرمانی هنوز سخت است

مرتضی فنونی زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ تیم مسلم, درباره پیروزی 3 بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل پیکان, گفت: نیمه اول این بازی چنگی به دل نمی زد که البته طبیعی هم بود. بعد از 4 ماه تعطیلی, بازی کردن خیلی سخت است و نمی توان بیشتر از این انتظار داشت. با این حال تیم بازی خوبی انجام داد و نهایت تشکر را از بچه ها داریم که در این بازی زحمت کشیدند.

وی ادامه داد: نقطه مثبت بازی دو گلی بود که مهدی عبدی به ثمر رساند که البته دو موقعیت خوب هم از دست داد. نقطه منفی هم فکر می کنم این بود که درصد مالکیت توپ برای پیکان بیشتر از ما بود. در مجموع پیکان بهتر بازی می کرد ولی به تجربه پرسپولیس باخت. توپ و میدان دست پیکان بود ولی نتوانست موقعیت ایجاد کند, چون خط دفاعی و هافبک دفاعی های ما خیلی خوب عمل کردند. نا آماده بودن بازیکنان پرسپولیس طبیعی است اما ان شاءالله رفته رفته تیم به وضعیتی بهتر دست پیدا کند.

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به درخشش مهدی عبدی بیان کرد: در این بازی ها که خیلی موقعیت به دست می آید, مهاجم مان باید چند گل بزنند. علیپور در خیلی بازی ها می تواند 4 گل بزند و الان که مهدی عبدی آماده است می تواند در کنار علیپور قرار بگیرد و حتی عملکرد این بازیکن را هم بهتر کند. اگر یک بازیکن جوان کنار علیپور باشد, او می تواند بهتر گل بزند. همانطور که گفتم نقطه روشن بازی فقط حضور 50 دقیقه ای عبدی و دو گلی که به ثمر رساند بود. این عملکرد نوید روز های خوب را می دهد, چون همواره بهترین مهاجم مان آسیا از پرسپولیس بوده اند و الان نیز این بازیکن جوان می تواند به این صندلی دست پیدا کند.

فنونی زاده راجع به اینکه به نظر می رسد جهت قهرمانی برای پرسپولیس خیلی هموار شده است, توضیح داد: این طور نیست, کار هنوز مشکل است. پرسپولیس چند بازی با تیم های انتهای جدول دارد. این تیم ها انتحاری بازی می نمایند و برای کار را برای پرسپولیس سخت می نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فنونی زاده: تنها نقطه روشن پرسپولیس دبل مهدی عبدی بود، کار برای قهرمانی هنوز سخت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فنونی زاده: تنها نقطه روشن پرسپولیس دبل مهدی عبدی بود، کار برای قهرمانی هنوز سخت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید