فصل جدید پوست اندازی، نیم نگاه یحیی به میلیاردرهای نیمکت نشین

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نساجی مازندران تن به تساوی یک - یک داد تا نایب قهرمان لیگ قهرمانان 2020 آسیا با 9 امتیاز از پنج ملاقات ابتدایی خود و با سه بازی کمتر نسبت به صدرنشین فعلی مسابقات لیگ برتر در رده دهم قرار بگیرد.

فصل جدید پوست اندازی، نیم نگاه یحیی به میلیاردرهای نیمکت نشین

پرسپولیس پس از شکست در فینال لیگ قهرمانان آسیا به قائمشهر رفت تا در باتلاق استادیوم شهید وطنی این شهر روی چمن مصنوعی بازی کند و اولین گل خود را در لیگ برتر نیز دریافت کند. وحید امیری و احسان پهلوان که به دلیل محرومیت در فینال لیگ قهرمانان آسیا حضور نداشتند بازگشت چندان باشکوهی به ترکیب این تیم نداشتند.

جدایی بشار رسن از پرسپولیس سبب شد تا امید عالیشاه به ترکیب این تیم راه پیدا کند و جای خالی هافبک تیم ملی عراق را در این تیم پر کند اما تنها 45 دقیقه برای سرخپوشان بازی کرد تا نشان از عدم موفقیت این بازیکن از دیدگاه یحیی گل محمدی به عنوان هافبک بازیساز داشته باشد.

یحیی گل محمدی در نیمه دوم تصمیم به تغییر تاکتیک تیمی خود گرفت تا بتواند از کناره های زمین روی دروازه نساجی فشار بیشتری را وارد کند.

سرمربی سرخپوشان پایتخت در ادامه نیز مهدی مهدی خانی و آرمان رمضانی را وارد میدان کرد تا بتواند نتیجه را به سود پرسپولیس تغییر دهد. خواسته ای که رخ داد و پرسپولیس توانست در دقایق پایانی این بازی، باخت را با مساوی عوض کند.

یحیی به تعدادی از بازیکنانِ ورودی تابستان خود در لیگ قهرمانان آسیا فرصت خودنمایی داد و آنها نیز توانستند با تاثیرات مثبت خود باعث فینالیست شدن پرسپولیس در این رقابت ها شوند. حالا به نظر می رسد پوست اندازی پرسپولیس وارد فصل جدیدی شده است و گل محمدی با ورود تدریجی سایر بازیکنان تازه وارد این تیم میخواهد تاکتیک دلخواه خود را در مسابقات پیدا کند.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 15 روز پنجشنبه هفته جاری مقابل ذوب آهن اصفهان ملاقات معوقه هفته ششم لیگ برتر را در استادیوم آزادی برگزار می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فصل جدید پوست اندازی، نیم نگاه یحیی به میلیاردرهای نیمکت نشین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فصل جدید پوست اندازی، نیم نگاه یحیی به میلیاردرهای نیمکت نشین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید