ماجرای دردناک کودک دو روزه که خوراک حیوانات وحشی شد

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، نوزادی که توسط مادرش در نزدیکی یک خانه متروکه رها شده بود توسط حیوانات خورده شد.

ماجرای دردناک کودک دو روزه که خوراک حیوانات وحشی شد

به گزارش گروه حوادث وبلاگ تیم مسلم از وبلاگ تیم مسلم، در اتفاقی تکان دهنده در هند نوزاد تازه متولد شده ای که در کنار یک خانه متروکه در هند رها شده بود توسط حیوانات خورده شد. بقایای جسد این نوزاد در محل حادثه توسط افراد محلی پیدا شد.

این اتفاق روز یکشنبه و در منطقه ای در ایالت چِننای در جنوب هند رخ داد. گفته می گردد این کودک که بیشتر از دو روز از تولدش نمی گذشت توسط مادرش در این محل رها شده بود.

افراد محلی متوجه حیوانات ولگردی شدند که مشغول خوردن غذایی مشکوک در بوته های اطراف ساختمان متروکه بودند. آن ها پس از آنالیز لکه های خونی را دیدند که روی چمن های اطراف پخش شده بود. یک افسر پلیس هند به رسانه ها گفت آن ها فقط تنه نوزاد را پیدا کردند. این پلیس به رسانه ها گفت که حیوانات پس از کشتن این کودک قسمت هایی از بدن آن را خورده بودند. بنا به گزارش پلیس اغلب در این منطقه حیواناتی مانند سگ های ولگرد و شغال دیده می شوند.

بنا به تحقیقات پلیس محلی هند این کودک متعلق به زنی بوده که در یک بیمارستان دولتی محلی زایمان نموده و بدون انجام تشریفات قانونی بیمارستان را ترک نموده بود. بقایای کودک برای انجام کالبدشکافی ارسال شده است. جستجو های پلیس برای شناسایی و یافتن مادر کودک ادامه دارد.

منبع: جام جم آنلاین

به "ماجرای دردناک کودک دو روزه که خوراک حیوانات وحشی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای دردناک کودک دو روزه که خوراک حیوانات وحشی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید