مستر باقر ترامپ!

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، تهران (پانا) - یک فعال رسانه ای اصولگرا در یادداشتی نوشت تعجب می کنم، فکر می کنید آقاباقر نمی داند اگر برود بیمارستان ممکن است مریض گردد؟ وقتی دونالد ترامپ احتمال می داده به علت معاشرت با دستیارش! کرونا می گیرد، قالیباف نمی داند؟

مستر باقر ترامپ!

به گزارش اعتماد، محمد مهاجری، فعال رسانه ای اصولگرا در یادداشتی نوشت:

تعجب می کنم که عده ای در میان ده خروار مسئله که آقای قالیباف با آن روبروست، گیرداده اند به اینکه چرا رفته بخش کرونایی فلان بیمارستان و چه بسا ناقل باشد و در جلسه سران قوا، دو نفر دیگر را کرونایی کند.

فکر می کنید آقاباقر نمی داند اگر برود بیمارستان ممکن است مریض گردد؟ وقتی دونالد ترامپ احتمال می داده به علت معاشرت با دستیارش! کرونا می گیرد، قالیباف نمی داند؟

ترامپ با خودش نشسته حساب نموده و بقول امروزی ها فایده-هزینه نموده. به این نتیجه رسیده که هم فال است هم تماشا. هم با دستیارش معاشرت نموده، و هم بر فرض که کرونا بگیرد، در افکار عمومی در مقایسه با رقیبش بیشتر دیده می گردد و احتمال ریاست جمهوری و ماندگاری اش در کاخ سفید بیشتر می گردد!

حالا آقاباقر هم مثل ترامپ عمل نموده. با خودش گفته یک ژست مردمی می گیرم میروم بیمارستان. اگر مریض شدم که به نفعم است و اگر هم کرونا نگرفتم، باز ژست مردمی بودن را گرفته ام و باز هم به نفعم است. یعنی همان حساب و کتاب ترامپ را، قالیباف هم نموده است، البت بدون تنعم از دستیار!

انتخابات سیزدهمین رئیس جمهور نزدیک است. خیلی نزدیک. و آقای قالیباف، که با مجلس حال ننموده، یواش یواش می خواهد بیاید سمت پاستور. حالا اگر کمی کرونا هم قاطی اش باشد که چه بهتر!

حالا اگر آقای قالبباف قصه ما با همین احتمال ابتلا به کرونا به جلسه سران سه قوه برود چه بهتر! و حتی اگر دو رئیس قوه دیگر هم کرونا گرفتند چه اهمیتی دارد؟! یکی که اواخر دولتش است و دیگری رقیب بالقوه. و رقیب مریض بهتر از رقیب سالم!.

منبع: خبرگزاری پانا

به "مستر باقر ترامپ!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مستر باقر ترامپ!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید