مشکل بزرگ گل محمدی برای اولین بازی پرسپولیس

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، تیم پرسپولیس در چارچوب هفته اول دوره بیست و دوم لیگ برتر، در شرایطی روز 22 مرداد در اصفهان به مصاف ذوب آهن خواهد رفت که تعدادی از بازیکنان خود را در اختیار نخواهد داشت.

مشکل بزرگ گل محمدی برای اولین بازی پرسپولیس

وحید امیری طبق پیش بینی های قبلی بی شک در هفته اول غایب بزرگ سرخ ها خواهد بود و به جز او، حامد پاکدل نیز قادر به همراهی سرخ ها نیست. آن هم در روزهایی که به نظر می رسد جذب مهاجم خارجی قطعی شده و طی چند روز آینده بازیکن مورد نظر یحیی گل محمدی وارد تهران خواهد شد و احتمالا جای او را در این بازی خواهد گرفت.

وحدت هنانوف دیگر بازیکن مصدوم پرسپولیس است که غیبتش در بازی با ذوب آهن قطعی اعلام شده است. هنانوف که حضورش در پرسپولیس خلاف تمیروف قطعی به نظر می رسد، در تمرینات پیش فصل در پست هافبک دفاعی و دفاع میانی آزمایش شد و به نظر می رسد برای فصل آینده قرار است در پست هافبک دفاعی راهی میدان شود. حالا باید دید او در هفته دوم برای سرخ ها به میدان می رود یا نه.

به جز امیری، پاکدل و هنانوف که مصدوم هستند، امید عالیشاه نیز به علت محرومیت در بازی حساس پرسپولیس در ورزشگاه فولادشهر غایب خواهد بود تا گل محمدی به این جای کار، با آگاهی از 4 غایب، تیمش را برای این بازی ارنج کند.

هرچند شنیده می شود بازگشت پاکدل به تمرینات در آستانه بازی با ذوب آهن و در فاصله 48 ساعت تا این بازی محتمل است اما با شناختی که از گل محمدی می رود بعید است با توجه به دوری او از تمرینات، در بازی با ذوب آهن حضور داشته باشد.

منبع: فرارو

به "مشکل بزرگ گل محمدی برای اولین بازی پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل بزرگ گل محمدی برای اولین بازی پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید