معتمدی: 80 تا 90 درصد از بازیکنان ما برای اولین بار بود که در مسابقه بین المللی شرکت می کردند

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، مربی تیم هندبال جوانان دختر کشورمان گفت: 80 تا 90 درصد از بازیکنان ما برای اولین بار بود که در مسابقه بین المللی شرکت می کردند که این موضوع در نیمه اول روی شرایط تیم ما تاثیرگذار بود.

معتمدی: 80 تا 90 درصد از بازیکنان ما برای اولین بار بود که در مسابقه بین المللی شرکت می کردند

به گزارش خبرنگار اعزامی وبلاگ تیم مسلم از آلماتی، مهسا معتمدی در مورد شکست تیم ملی جوانان کشورمان برابر قزاقستان، گفت: بازی اول ما در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا برابر قزاقستان، میزبان مسابقات بود. قزاقستان سال های سال است که همواره در رده های مختلف در مسابقات بین المللی شرکت نموده و تجربه بین المللی خیلی زیادی دارد. متاسفانه یکی از دلایل باخت ما این بود که بچه های ما تجربه بین المللی کمی دارند و شاید بتوان گفت که 80 تا 90 درصد از بازیکنان ما برای اولین بار بود که در مسابقه بین المللی شرکت می کردند که این موضوع مخصوصاً در نیمه اول خیلی روی شرایط تیم ما تاثیرگذار بود و ما نتوانستیم آن چیزی که می خواهیم را در زمین اجرا کنیم.

وی در ادامه اضافه کرد: پیش بینی نموده بودیم که بازی سختی را مقابل قزاقستان داریم و این هم با آغاز بازی کاملا مشهود بود اما نیمه دوم بچه ها خیلی بیشتر خودشان را در زمین پیدا کردند و با جو سالن و تماشاگران آشنا شدند و توانستیم راحت تر درمقابل این تیم بازی کنیم و نبض بازی را در دست گرفتیم ولی متاسفانه به علت اختلافی که در نیمه اول ایجاد شده بود نتوانستیم نتیجه بازی را تغییر دهیم.

مربی تیم هندبال جوانان دختر کشورمان در مورد ملاقات روز پنجشنبه برابر هندوستان، یادآوری کرد: رفته رفته شرایط بهتر خواهد شد و می توانیم در مقابل سایر تیم ها زیباتر بازی کنیم. امیدوارم بازیکنان از بازی بعدی فرایند رو به رشدی داشته باشند و بتوانیم نتیجه مطلوبی را به دست آوریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "معتمدی: 80 تا 90 درصد از بازیکنان ما برای اولین بار بود که در مسابقه بین المللی شرکت می کردند" امتیاز دهید

861 کاربر به "معتمدی: 80 تا 90 درصد از بازیکنان ما برای اولین بار بود که در مسابقه بین المللی شرکت می کردند" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معتمدی: 80 تا 90 درصد از بازیکنان ما برای اولین بار بود که در مسابقه بین المللی شرکت می کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید