چرا بازی با پرسپولیس سخت است؟

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، عباس چمنیان، مربی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری پیش از ملاقات فردا با پرسپولیس گفت: 13 هفته از مسابقات لیگ را پشت سر گذاشتیم و از اولین بازی که مقابل نفت مسجدسلیمان برگزار کردیم تا بازی با آلومینیوم بازی ساده ای نداشتیم. مسابقات در لیگ این فصل با تمام تیم ها سخت و فشرده است و خاصیت لیگ سال جاری همین سخت بودن و فشرده بودن بازی هاست.

چرا بازی با پرسپولیس سخت است؟

وی اضافه نمود: بازی فردای ما به دو دلیل سخت و مهم است. از یک سو پرسپولیس تیمی خوب، منظم و با تجربه است و در چند سال گذشته هم کمترین تغییر و تحول در ساختار فنی را داشته است. هم روی نیمکت و هم در زمین، نفراتی هستند که سال ها با هم بودند و به همین دلیل پرسپولیس تیمی هماهنگ است و ما بازی سختی پیش رو خواهیم داشت.

مربی تیم فوتبال تراکتور افزود: کوشش ما برای حفظ تیم تراکتور در بالای جدول باید مضاعف باشد. هفته گذشته علیرغم شایستگی هایی که در بازی با آلومینیوم داشتیم به دلیل عدم استفاده از فرصت ها شانس برد را از دست دادیم. کوشش کردیم در فاصله بین این دو بازی کمی روی بالا بردن آمادگی ذهنی بازیکنان کار کنیم. به این دلیل که زمان کم بود و خیلی نمی شد روی کار فنی کاری انجام دادیم.

چمنیان به اشاره به قدرت تیم پرسپولیس گفت: یک هدف مهم داریم و آن هم کنترل پرسپولیس در خط حمله است. تیم ما نیز بازیکنان با کیفیتی دارد و در این بخش هم خطرناک هستند. ما هم بازیکنان با کیفیت و با تجربه ای داریم. سعی می کنیم بیشترین کارایی را در بخش دفاعی داشته باشیم و در خط حمله هم خوب عمل کنیم. از نظر خلق موقعیت تیم ما شرایط و عملکرد خوبی داشته است.

وی درباره شرایط تیم تراکتور برای ملاقات با پرسپولیس توضیح داد: داشتن بازیکنان با کیفیت و نوع بازی و استراتژی تیم تراکتور باعث می گردد که از یک طرف ارائه بازی با کیفیت و تماشاگرپسند را مدنظر داشته باشیم و از سوی دیگر رسیدن به دروازه حریفان را هدف قرار دهیم. امیدواریم بازیکنان ما در زدن ضربات آخر دقت عمل بیشتر باشد و از فرصت ها استفاده کنیم. فکر می کنم بازی ما مقابل پرسپولیس لحظات بسیار مشخص کننده است و سرنوشت بازی را کیفیت ضربات آخر و اشتباهات کمتر در زمین مشخص می نماید.

مربی تیم تراکتور اضافه نمود: ما اندازه کافی در لیگ سال جاری به دلیل اشتباهاتی که در خط دفاعی و خط حمله داشتیم تنبیه شدیم. امیدوارم در این دو بازی نهایی نیم فصل اول، یعنی در این بازی و بازی آخر مقابل سایپا بتوانیم از این اشتباهات درس بگیریم و با حداکثر امتیاز این دو بازی را تمام کنیم. در نیم فصل هم سعی می کنیم با تقویت تیم، رفع کردن نقاط ضعف و همچنین ترمیم کارهای تاکتیکی تیم مان، برای نیم فصل دوم بهتر شویم.

چمنیان درباره غایبان تیمش برای ملاقات با پرسپولیس گفت: کمیته انضباطی همچنان درباره سعید مهری تصمیم نهایی را اعلام ننموده و متأسفانه نمی توانیم از این بازیکن استفاده کنیم. او مستحق این محرومیت نیست و به همین دلیل خواهان این هستیم کمیته انضباطی به این دلیل که او در آغاز کار (درگیری با آرمین سهرابیان) مرتکب خطا یا رفتار غیر ورزشی خاصی نشده بود، زودتر تصمیم بگیرد. حمید بوحمدان را هم به دلیل چهار کارته بودن در اختیار نداریم و سایر بازیکنان مسئله ای ندارند. دو مصدوم هم داشتیم که رسیده و در دو روز گذشته با ما تمرین نموده اند و برای بازی با پرسپولیس هم در لیست هستند. در صورت ضرورت از این بازیکنان نیز استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم با حداکثر توان برای بازی فردا آماده شویم و کسب نتیجه کنیم.

منبع: فرارو

به "چرا بازی با پرسپولیس سخت است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا بازی با پرسپولیس سخت است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید