کنگره ملی افغانستان: رژیم آمریکا بجای مداخله در کشورها حقوق شهروندانش را تأمین کند

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، حزب کنگره ملی افغانستان با اشاره به اعتراضات جاری مردم آمریکا علیه دولت این کشور گفت که واشنگتن بجای مداخله در امور دیگر کشورها باید حقوق شهروندانش را تأمین کند.

کنگره ملی افغانستان: رژیم آمریکا بجای مداخله در کشورها حقوق شهروندانش را تأمین کند

به گزارش دفتر منطقه ای وبلاگ تیم مسلم، حزب کنگره ملی افغانستان در بیانیه ای درباره تظاهرات گسترده در آمریکا گفت: آنچه این روزها در آمریکا رخ داده و اعتراض ها علیه آن جریان دارد دقیقاً از شرارت روح سرمایه داری ناشی می گردد.

بیانیه می افزاید که این اعتراضات در نتیجه تبعیض آشکار نژادی در آمریکا است و توضیح داد: بهتر است رژیم آمریکا بجای مداخلات بی شرمانه در امور دیگر کشورها به نظم و سامان در جامعه خویش پرداخته و حقوق شهروندان خودش را تأمین نماید.

حزب کنگره ملی افغانستان همچنین ابراز امیدواری کرد که اراده مردم آمریکا بهار درخشان آمریکایی را رقم بزند و پیامد حضور درخشان معترضان درهم کوبنده نظام مستبد سرمایه داری بگردد و جهانیان را از مصیبت این ژاندارم غارتگر و متجاوز رهایی بدهند .

عبداللطیف پدرام رهبر این حزب نیز در توئیتی نوشت: بهار آمریکایی شروع شد، اگر این بهار به شکوفه کامل هم نرسد، باز در موقعیت دیگر جوانه مى زند؛ در هر حال شبحی بر فراز آمریکا به پرواز در آمده است، شبحی در مخالفت با ستم، تبعیض و بى عدالتی. هر چه است مبارک است .

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کنگره ملی افغانستان: رژیم آمریکا بجای مداخله در کشورها حقوق شهروندانش را تأمین کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنگره ملی افغانستان: رژیم آمریکا بجای مداخله در کشورها حقوق شهروندانش را تأمین کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید