حضور مقامات ونزوئلایی و سفیر ایران در کنار نفتکش فورچون

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، تعدادی از مقامات ونزوئلایی و سفیر ایران در این کشور آمریکای لاتین در کنار نفتکش ایرانی فورچون حامل فرآورده های نفتی صادراتی ایران به مقصد ونزوئلا که در حال تخلیه بار خود است، حضور پیدا کردند.

حضور مقامات ونزوئلایی و سفیر ایران در کنار نفتکش فورچون

به گزارش وبلاگ تیم مسلم به نقل از ایسنا، طارق الایسامی معاون رئیس جمهور و وزیر نفت، سرلشکر پادرینو لوپز وزیر دفاع، ادمیرال رمخیو سبایوس فرماندهی عملیات استراتژیک، اسد روبال چاوز رئیس شرکت نفت و حجت الله سلطانی سفیر ایران در ونزوئلا جهت استقبال از اولین نفتکش ایرانی به نام فورچون که در حال تخلیه محموله صادراتی خود به ونزوئلا است، در بندر پوئرتوکابیو حضور پیدا کردند.

بر اساس این گزارش دومین نفتکش حامل فرآورده های نفتی صادراتی ایران به ونزوئلا نیز بعد از ظهر سه شنبه به وقت محلی به محل تخلیه می رسد و سومین نفتکش نیز روز چهارشنبه به موقعیت اسکورت در آب های منطقه انحصاری مالی ونزوئلا خواهد رسید.

نفتکش فارست که دومین شناور از ناوگان پنج فروندی نفتکش های جمهوری اسلامی ایران است که فرآورده های نفتی را به مقصد ونزوئلا حمل می نماید، یکشنبه شب حدود ساعت 24:00 به محل اسکورت رسید و با همراهی ناوهای نظامی ونزوئلا راهی بندر تخلیه شد.

منبع: جام جم آنلاین

به "حضور مقامات ونزوئلایی و سفیر ایران در کنار نفتکش فورچون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور مقامات ونزوئلایی و سفیر ایران در کنار نفتکش فورچون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید