اخبار سیاسی

مدیرعامل جدید پرسپولیس معرفی گشت

تهران (پانا) - مدیرکل سابق وزارت ورزش و جوانان به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس انتخاب شد.

6 آذر 1399

خبرنگاران همکاری های مشترک ایران و افغانستان عملیاتی می گردد

تهران - خبرنگاران - معاون آب و آبفای وزیر نیرو در یکی از صفحه های اجتماعی خود نوشت: افغانستان آباد برای ایران سرمایه است و همکاری های مشترک بایدسمت و سوی عملیاتی به خود بگیرد.

28 آبان 1399

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: پرداخت 30 درصد دستمزد نیروی کار به کارفرمایان ایلامی در قبال جذب نیروی کار جدید

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: طرح یارانه دستمزد ظرفیتی برای کمک به واحدهای تولیدی بوده و نقش مهمی در حمایت اقتصادی از واحدها و تثبیت اشتغال دارد.

26 آبان 1399

پنجره جابجایی شهر خودرو باز شد

تهران (پانا) - تیم حقوقی شهرخودرو در روزهایی که فوتبال ایران و باشگاه های عظیم پایتخت با پرونده های ریز و درشت بین المللی روبه رو هستند، به پیروزی های مهمی دست یافت.

25 آبان 1399

الکاظمی از خروج 2500 نظامی آمریکایی از عراق اطلاع داد

ایرنا نوشت: مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق اعلام نمود بر اساس توافقات حاصله در گفت گوهای راهبردی با واشنگتن تا به امروز آمریکا 2500 سرباز خود را از عراق خارج نموده است.

17 آبان 1399

اجباری شدن استفاده از ماسک در استان تهران از هفته آینده

خبرنگاران : معاون کل وزیر بهداشت از اجباری شدن ماسک در استان تهران از هفته آینده اطلاع داد و گفت: میزان جرایم مربوط به عدم استفاده از ماسک ظرف یک هفته مشخص می گردد.

16 آبان 1399

حاجی بابایی: مصوبه شورای عالی بورس تخلف محرز است

خبرنگاران : رئیس کمیسیون بودجه مجلس با اشاره به مصوبه اخیر شورای عالی بورس گفت: این تصمیم که در آن مواد 16 و17 قانون رفع موانع تولید را ملغی کرده است، تخلف است و چندین پیامد و اثر نامطلوب در اقتصاد و بازارهای مالی دارد....

4 آبان 1399

Deco X73-DSL: جدیدترین مودم VDSL تی پی لینک با وای فای 6 و سرعت 5 گیگابیت

تی پی لینک در نمایشگاه IFA امسال، علاوه بر اینکه از یک محصول چندگانه انقلابی به نام Deco X80-5G رونمایی کرد که یک مودم 5G، روتر وای فای 6 و سیستم مش وای فای است؛ از جدیدترین مودم VDSL خود نیز پرده برداری کرد.

30 مهر 1399

گزارش، انتقاد از نگاه سیاسی به تاریخ ترکیه

مخالفین و منتقدین اردوغان و آکپارتی بر این باورند که حزب حاکم، به شکل عامدانه کوشش می نماید ذهن مردم را از مناسبت های مرتبط با دوران جمهوری و مصطفی کمال آتاتورک دور و تاریخ سلجوقی و عثمانی را برجسته کند.

25 مهر 1399

وزیر دفاع: همکاری های نظامی ایران و روسیه رو به پیشرفت است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: همکاری های نظامی ایران و روسیه مثبت و کاملا رو به پیشرفت است.

21 مهر 1399

خبرنگاران معافیت اقتصادیاتی شهرک صنعتی کاسپین، مطالبه فعالان اقتصادی قزوین بود

قزوین - خبرنگاران - استاندار قزوین گفت: معافیت اقتصادیاتی شهرک صنعتی کاسپین، مطالبه فعالان اقتصادی قزوین بود که با حمایت دولت و تدبیر و مسوولان کشور تحقق یافت.

17 مهر 1399

چگونه هم حقوق کارمندان 70 درصد اضافه شد هم میزان استفاده دولت از تنخواه گردان کم شد؟

خبرنگاران : در روزهای اخیر ابهاماتی در مورد افزایش 70 درصدی حقوق کارمندان دولت و عدم استفاده سازمان برنامه وبودجه از تنخواه گردان مطرح شده است.

15 مهر 1399

هزینه دارو و درمان کرونا برای یک بیمار تامین اجتماعی چقدر است؟

مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی هزینه های درمان کرونا برای بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی در مراکز طرف قرارداد را تشریح کرد.

13 مهر 1399

تقدیم رونوشت استوارنامه سفیر جدید آلمان به ظریف

هانس اودو موتسل سفیر جدید آلمان در تهران امروز در ملاقات با ظریف رونوشت استوارنامه خود را تقدیم کرد.

6 مهر 1399

ابراز همدردی کمیسیون سیاسی و دفاعی وزرای ادوار با مردم و مسئولان لبنان

کمیسیون سیاسی و دفاعی وزرای ادوار با انتشار بیانیه ای، با مردم و مسئولان لبنان و همچنین حزب الله سرافراز ابراز همدردی کرد.

6 مهر 1399

صدور دو مجوز جدید برای بانک مرکزی؛ چراغ سبز به حفظ قدرت خرید مردم در انتشار اوراق ودیعه

خبرنگاران: شورای فقهی بانک مرکزی در جلسه امروز خود علاوه بر به رسمیت شناختن اوراق ودیعه بانک مرکزی، سقف نرخ سود این اوراق را نیز معین کرد.

4 مهر 1399

حریرچی: ایمنی جمعی در مورد کرونا امکان پذیر نیست

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ایمنی جمعی یا جمعیتی یا گله ای به قدری ترویج یافت که انگلیس و برخی کشور های دیگر از جمله سوئد به صورت جدی به سمت ایمنی گله ای حرکت کردند، اما مشخص شد که در مورد ویروس کرونا، امکان ایمنی گله ای با توجه به انتشار...

29 شهریور 1399

اوکراین ایران را تهدید کرد

معاون وزیر خارجه اوکراین از سه سناریوی دولت این کشور در ارتباط با فرایند تحقیقات مربوط به سقوط هواپیمای مسافربری در ایران اطلاع داد.

28 شهریور 1399

ملتهای منطقه علیه گستاخی آمریکا متحد شوند

به گزارش خبرنگاران به نقل از المسیره، محمد عبدالسلام سخنگوی انصارالله یمن گفت: ما به شدت اقدام تحریک آمیز آمریکا علیه هواپیمای مسافربری ایران و نقض حاکمیت سوریه از سوی واشنگتن را محکوم می کنیم.

28 شهریور 1399

ترامپ گردهمایی ملی جمهوریخواهان را به خاطر کرونا لغو کرد

ترامپ گفت که الان وقت این کار نیست و تاکید کرد که به شکلی متفاوت سخنرانی خود به مناسبت نامزدی رسمی در انتخابات را ایراد خواهد کرد.

25 شهریور 1399
تعداد: (80)