سرمربی تیم هندبال بانوان شهید شاملی: بدشانسی آوردیم، بازیکنانم را قهرمان می بینم

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، سرمربی تیم هندبال بانوان شهید شاملی کازرون، بدشانسی را عامل نایب قهرمانی شاگردانش در لیگ برتر دانست.

سرمربی تیم هندبال بانوان شهید شاملی: بدشانسی آوردیم، بازیکنانم را قهرمان می بینم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ تیم مسلم، خدیجه قانع سرمربی تیم هندبال شهید شاملی کازرون پس از کسب عنوان نایب قهرمانی در لیگ برتر هندبال بانوان گفت: کمی بدشانسی آوردیم. البته ترجیح می دهم اصلاً در خصوص داوری صحبت نکنم و فعلاً چیزی برای گفتن ندارم. بازیکنانم خیلی کوشش کردند. هم افرادی که در کسوت داوری هستند و هم آنهایی که در بخش مربیگری فعال هستند، می دانند که بازیکنانم لیاقت داوری بهتری را داشتند. من بازیکنانم را قهرمان می بینم. ما کوشش کردیم، اما بعضی اتفاقات دیگر دست من یا بازیکنان نیست.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ تیم مسلم بخوانید. (کلیک کنید)

وی درباره شرایط برگزاری لیگ برتر هندبال گفت: کمی بی برنامگی بین دو مسابقه رفت و برگشت هر مرحله وجود داشت که زمان کافی برای ریکاوری به ما نمی داد. بعضی می گفتند دو هفته زمان داریم، اما تا یک ماه طول می کشید. ما بازیکنان را آماده می کردیم و به اوج می بردیم و بعد دوباره به حالت قبل برمی گشتند. این زمان ها کمی بد بود.

سرمربی تیم هندبال زنان شهید شاملی کازرون در سرانجام توضیح داد: با وجود آنکه مسابقات در دوران شیوع کرونا برگزار گردید، ولی بازیکنان ما به سبب پروتکل های بهداشتی که فدراسیون اجبار نموده بود، به این ویروس مبتلا نشدند و این جنبه لیگ خیلی خوب بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سرمربی تیم هندبال بانوان شهید شاملی: بدشانسی آوردیم، بازیکنانم را قهرمان می بینم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم هندبال بانوان شهید شاملی: بدشانسی آوردیم، بازیکنانم را قهرمان می بینم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید